Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Pécs vagy Győr jobb város?

Pécs vagy Győr jobb város?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnék a jelenlegi lakóhelyemről. Hosszútávra tervezek, munkát mindkét helyen kapnék. Hol jobb a közlekedés, közbiztonság? Győrrel azért szimpatizálok mert elvileg gyalog is közel van minden, és közelebb van az állandó lakhelyemhez is.

#Lakhatás, letelepedés
2021. jan. 23. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Pécsi vagyok.

Munkahely alig van.

A buszok úgy járnak, hogy ha 2 busszal kell menned,.pont lekésd a másikat.

Kertváros egy központi hely, rengetegen laknak ott. Elmegy egyszerre az összes járat a városba, utána 20 perc múlva jön a következő, legalábbis.hétvégén. néha arra gondolok, hogy egy faluban előbb el lehet érni valahova, mint itt 😃


Viszont a város gyönyörű, nincsenek rá szavak..

2021. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Győr európaibb város.
2021. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ketszer eltem Pecsen, Belvaros es Uranvaros, utobbi jobb. Amugy az egesz varos undorito szemettelep, tele cigannyal es csovessel, kozbiztonsag nulla, lehetoseg minusz nulla. A Mecsek szep.
2021. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


Azért is kérdezem mert egyszer valaki nagyon lehurrogotta Győrt! Ennek nem tudom mennyi a realitás alapja :)

2021. jan. 23. 13:01
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
41%
Győrrel jobban jarsz
2021. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Győr jobb pénzügyi szempontból. Meg több munkahely is van.


De Pécsnél ott a Mecsek és jobb az időjárás.


Döntsd el neked mi a fontosabb.

2021. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem az fontos, hogy a tömegközlekedés jó legyen. Valamint, hogy ne kelljen kilométereket menni egy bolt miatt. Igazából ne legyen túl zsúfolt és ha lehet legyen kondipark a városban. Azért le lehessen ülni egy öt percre egy padra nyáron például úgy, hogy két perc után nem talál be valaki, hogy adjak már neki buszra valamennyit. Miskolc tipikusan ennek a példája, szóval ehhez hasonló helyre nem szívesen mennék.
2021. jan. 23. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

1-es vagyok.. kösz a lepontozást 😉

Hát pécsen a nyári estéken nem nagyon találsz olyan padot, ahol nem alszik senki, vagy ne lenne kéregető a környéken 😃


Na de hogy jót is írjak.. tényleg jobb az idő, mint győrben. A mecseken, tettyén gyönyörű a kilátás. Ott a malomvölgyi tó, az is csodálatos. A közelben orfű, harkány, mohács, gyönyörű helyek ☺️

2021. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hidd el én nem pontoztalak le, senkit nem szoktam sohasem.
2021. jan. 23. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem Pécs tetszik legjobban Magyarországon. Ha Miskolc bejött, szerintem Pécs is tetszeni fog. Hasonló méret, hasonló gazdasági, földrajzi helyzet... stb.


De, amit fentebb írtak abban is van igazság. Győr egyértelműen gazdagabb.

2021. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!