Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking.com-on mennyivel...

Booking.com-on mennyivel drágábbak a szállások, mint helyben?

Figyelt kérdés

#drága #szállás #szállloda
2021. jan. 25. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Semennyivel. Sajnos a köcsög booking.comnak van egy olyan pont a szerződésében, hogy sehol nem lehet ugyanazt az ajánlatot olcsóbban hirdetni, de a lényeg az "ugyanaz". Tehát mondjuk a bookingon van egy szoba reggeli nélkül 100 Forintért, attól még reggelivel a saját honlapon hirdethetik 120-ért.
2021. jan. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Hát..én egyszer jártam úgy,hogy két éjszakára foglaltam valami 17 ezerért szállást és 9 lett volna.A vicces az ,hogy a szállás.hu-n 9ért fenn volt.

Igaz ez az én bambaságom volt.

Be tudtam tanulópénznek.

2021. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Booking sok hasznot rátesz, érdekes helyben foglalni.
2021. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
A booking nem tesz rá hasznot. Az árat a bookingon a szálláshely határozza meg, ebből vonja le a jutalékot a booking. Ez elsőre nem tűnik különbségnek, pedig az, mégpedig óriási.
2021. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Ebben azért nem lennék biztos.En írtam a kettest...

Tőlem a szállásadó kérdezte meg,hogy mennyit fizettem.Igazából így bukott ki a dolog.

És ő is le volt döbbenve.

2021. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Drágább lesz booking on, már ha csak logikusan gondolkodunk akkor is.

Sztem az a léhűtő holland booking miből él?

2021. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Személyes tapasztalatom miatt azt mondom, hogy kinézed az adott szállást pl bookingon és utána megkeresed a szállás saját weboldalát. Mi 3 éve így foglaltunk a Balatonon szállást:D Sokkal olcsóbb volt és a tulaj meg is lepődött, hogy nem a bookingon keresztül foglaltunk:)
2021. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5-ös, akkor az a szállásadó nagyon nem volt képben.

[link]

2021. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem hirdethetik olcsóbban máshol, a gyakorlatban ezt képtelenség betartatni. Nyáron pl voltam egy kitűnő glampingben idehaza, a honlapjukon lévő àr volt a legdrágább, utána Booking.com , majd a legolcsóbb ár az AirBnB-n.
2021. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lomis84 válasza:
96%

Igen, a booking.com rátesz valamennyi jutalékot. Kb 15-20 százalékot. És igen, előírja, hogy az ő árainál nem adhatja olcsóbban a szállás az adott helyet.

De ezt annak a költsége, hogy az adott szolgáltató eljuttatja hozzád az adott terméket.

Ja, lehetsz okos, és ilyenkor

- szétnézel valamelyik metakeresőn. (ilyenkor találhatsz jobb helyet/jobb árat és ott foglalsz)

- megkeresed a szállást és lealkudod a 15-20 százaléknyi jutalékot. Ha nem adja, akkor meg megveszed a bookingon, ami egy rendes közvetítő.

De tudnod kell, a termék vevőtől vásárlóig való eljuttatásnak igenis ára van. Szóval ha ezt elengedi a szállásadó, ok, ha nem, akkor elküldöd a francba.

2021. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!