Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a lakosság kb. 80%-os...

Ha a lakosság kb. 80%-os átoltottságával elérhető a nyájimmunitás, miért lehet szükség vakcinaigazolványra?

Figyelt kérdés

Ha meglesz a nyájimmunitás, akkor már szükségtelen elszeparálni azokat, akik nem kaptak vakcinát azoktól, akik kaptak.

Legalábbis én így gondolom.


Vagy csak motiváció, hogy vakcinaigazolvány nélkül nem lehet majd pl. repülni arra, hogy minél többen beoltassák magukat?

És ha például június közepére meglesz a nyájimmunitás, akkor nem is lesz vakcinaigazolvány, és ha nem, akkor lesz?


Nem akarok álhíreket gyártani, rémhíreket terjeszteni, meg semmi ilyesmi, csak érdekel a dolog. Meg az is, hogy van-e valami haszna a vakcinaigazolványnak, ha már megvan a nyájimmunitás.


Ha rossz kategória, kérlek jelentsetek :)

Köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 29. 15:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

Én nem járok ilyen helyekre😉😉Nekem mindegy😋😋

Ti marha értelmesek vagytok az a lényeg🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Az emojikból lejön, hogy mennyi eszed van. Maradj akkor a négy fal között, mindenkinek jobb lesz így!
2021. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%

"nem mindenki a birkanyáj tagja"


Igen, egy 500 ezer hülye biztos marad, aki nem oltatja be magát, aztán majd lesnek, mint hal a szatyorban, mikor szembesülnek vele, hogy mikkben korlátozzák őket.

2021. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Na és?Mit érdekel az téged?Nem értem miért nem lehet magatokkal foglalkozni.Oly nehéz ez?Kell esetleg orvosi segítség?🤣🤣
2021. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
A kutyát nem érdekled, az a helyzet.
2021. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Minden jót mindenkinek!Én kiszálltam ebből az értelmetlen buta és szánalmas vitából amit a nagyokosok gerjesztettek mert ők annyira okosak hogy nincs még egy olyan
2021. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

Ja,csak egyesek teljesen normálisnak tartják,hogy covid címszó alatt mindenkit IS be kell oltani. Szerintetek az teljesen normális,hogy oltáshoz kötnék azt is,hogy bemenjél egy nyomorult kávézóba?

Nem tudom,nekem ez már eléggé eléri az ingerküszöböm.

Nem fura,hogy egy 2%od halálozási rátájú vírus miatt még a makkegêszséges 20 éves Pistikét is erőszakkal rá akarják venni az oltásra? Nálam ez mâr több mint gyanú,de az ember remekül tud alkalmazkodni és simán megcsinálja azt is,amiől tudja,hogy semmi szüksége nincs rá,de beáll a sorba mert egyszerűbb,mint kiállni a saját véleménye mellett.

2021. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem lesz 80% nyárra. Világszinten meg aztán pláne nem.
2021. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%
Mert O1G úgy akarja...
2021. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
19%

Na nehogy már az legyen az érv bármilyen oltás mellett, hogy "különben korlátozhatnak"...


Vakcina útlevél már egy ideje létezik, pl. bizonyos afrikai országokba csak a malária

/ebola/stb. elleni védőoltás beadása után lehet beutazni (illetve onnan hazajönni).

Csakhogy ennek egészen mások a jogi keretei és biológiai alapjai. Egyrészt ezt az országok határozták meg, nem csak "egyes légitársaságok", illetve maguk a betegségek is sokkal súlyosabbak.


Egy praktikus, illetve logisztikai kérdés, hogy ugyan hogy fogják tudni ellenőrizni? Szúrópróba szerűen, mint a BKV-n?

2021. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!