Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kanada, Amerika, Ausztrália...

Kanada, Amerika, Ausztrália vagy Britannia? Hova a legajánlatosabb kiköltözni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudnátok miérteket is adni azt nagyon megköszönném. Már lassan itt lesz a idő hogy mit válasszak ezek közül (Itt biztos nem maradok) és nem tudok dönteni.

2021. febr. 7. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Britannia
Ausztrália
Kanada
Amerika
47 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez így értelmetlen. Milyen szempontok alapján keresel, és pontosan mi érdekel?
2021. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanadába mennék, Ausztráliát szerintem meg engedd el:)
2021. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem Nagy-Britanniát engedd el. Neked is csak azt a kérdést tudom feltenni kérdező, amit anno magamnak is feltettem. Jól éreznéd magad egy olyan országban, ahol a többség nem lát szívesen és örök bevándorlóként fog kezelni?

Kanada nagyon befogadó, ha ugrod a lecet. Ausztráliába nehéz kijutni és az USA-ba, de nem lehetetlen.

2021. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Oda, ahova tudsz szerezni letelepedési vízumot. A felsorolt államokból még mindig magasan Nagy-Britannia a legkönnyebb, a másik 3 a legnehezebbek közé tartoznak világszerte. Kanada azért könnyebb, mint az USA és Ausztrália.


Ha megvan a szükséges végzettség és tényleg csak rá kell bökni valamelyikre, akkor én hideg/melegtűréstől függően Ausztráliát vagy Kanadát választanám.

2021. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
Ezek közül az egyetlen reális opció az a UK. De ott ki tudja mi lesz most. Kanadába iszonyú nehéz kijutni ma már, az USA meg Ausztrália meg az esélytelen kategória. Persze mindjárt jön majd pár okostojás aki előadja hogy 8 általánossal csak úgy kapkodtak érte az USA-ban de a valóságban ilyen nincs. Diplomával sincs már esélyed.
2021. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Én nem mint okostojás, csupán mint érdeklődő kérdezem, hogy személyes tapasztalat alapján ítéled lehetetlennek vagy neked is van egy ismerősöd, mint itt nagyjából mindenkinek, akinek nem sikerült a kivándorlás?
2021. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

6

Úgy, hogy ismerem a szabályokat. Tudom mindig idetéved egy 16 éves aki azt hiszi hogy majd ha ő adja be a vízum-kérelmét akkor hanyatt esnek és elfogadják de a valóság, hogy nincs ilyen. Ha nem találsz céget aki munkát ad akkor nincs esélyed, a cég meg csak úgy adhatja neked az állást ha bizonyítja, hogy Amerikában nem talált rá embert. Olyan meg kvázi nincs.

2021. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 D. Brasco ***** válasza:
82%
Ismét egy jol atgondolt,láthatóan nagy utána járást es sok belefeccölt energiat felvonultató kérdés.......mondjuk szerencsédre olyan sokat nem kell agyalnod a dolgon,mert a kerdesed alapjan a 4 országból 3-ba biztosan be sem engednek,de nagy valoszinuseggel a 4.-be sem.....
2021. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából minden szempontot figyelembe veszek 1. És igen, tudom hogy nehéz kijutni kb mindegyikbe, de semmi sem lehetetlen
2021. febr. 7. 22:10
 10/26 A kérdező kommentje:
Ja, es tudom hogy egyiknel sem adjak olyan konnyen a vizumot
2021. febr. 7. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!