Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha én megkaptam már az oltás...

Ha én megkaptam már az oltás első dózisát, tényleg nem utazhatok külföldre amíg meg nem kaptam a második dózist is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg.
2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
De utazhatsz akár oltás nélkül is. Csak az adott ország karanténszabálya rád is érvényes lesz. Tesztelés + karantén.
2021. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
egyenlőre az oltottság semmilyen előnnyel nem jár utazás szempontjából
2021. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük tisztába:

Nem amiatt nem utazhatsz szabadon, mert még nem kaptad meg a második oltásod. A magyar védettségi okmányt az első dózis után egyből postázzák. Nem tartalmazza sem az oltóanyag fajtáját, sem a beadott dózisok számát. Viszont még nincs rá kidolgozva a szabályrendszer, hogy mire tudod használni. Nemzetközi szinten pedig főleg nem. Néhány hét múlva már többet fogunk tudni.

2021. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Jaj tényleg vannak akik elhitték ezt az oltási igazolashoz kötött utazást, és csak ezért olatták be magukat? Mekkora koppanás lesz!
2021. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Olyan helyen dolgozom, ahol muszály volt beoltatnom magam, és egyébként a britteknél nem az az oltási sorrend mint magyarországon.

Nekem május közepe körül ha lehet haza kéne mennem magyar országra....viszonr csak júniusban kapom meg az oltás második dózisát. Azt hallottam, hogy addig nem utazhatok külföldre...és meg szerettem volna érdeklődni, hogy mindenhol így van-e vagy sem..

2021. márc. 18. 14:13
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Nincs olyan hogy muszáj beoltatnod magad. Ezt is bevetted?
2021. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
#7 inkább maradj csendben és ne égesd magad tovább szerintem.
2021. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Majd meglátjátok mekkora koppanás lesz.
2021. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mindegy...hagyjuk...nem vettem be semmi ,,hazugságot,, de mivel egy olyan helyen dolgozom, ahova gyakran járnak betegek(nem épp egy korház, nem tudom, hogy magyarázzam, mindegy, nem lényeg)

Még remélem változtatnak ezen az egészen, mert nagyon fontos lenne, hogy haza tudjak menni májusban...

2021. márc. 18. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!