Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hawaii vagy Új-Zéland vonz...

Hawaii vagy Új-Zéland vonz titeket jobban? Miért?

Figyelt kérdés
Esetleg mindkettő ugyanannyira tetszik?

2021. márc. 17. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Hawaii
Új-Zéland
Mindkettő ugyanannyira tetszik
44 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
4. Opcio, egyik sem erdekel
2021. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Tobb Hawaii sziget, nem az elamerikaisodott resze, hanem a termeszet es az oslakok kulturaja. A zenejuket imadom.

Viszont a kertem tele van uj-zelandi eredetu novenyekkel. Gyonyoru hely, de oda sosem akartam eljutni.

2021. márc. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Új-Zéland mert nem szeretem az ananászos pizzát.
2021. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Egyik sem vonz annyira
2021. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A világon rengeteg racionálisan elérhető hely van.

Engem egyik sem vont az általad felsoroltakból. Szimplán azért, mert sznob köldöknézegetésnek tartom, hogy Hawaii-t nézegesd mondjuk Tenerife helyett, vagy Új Zélandot csodáld, miközben fogalmad nincs, mi van Norvégiában...

2021. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Új-Zéland.


Érdekes, mert Óceánia és Amerika is vonz nagyon, több országba is elszeretnék jutni, de az első szívem vágya mindig is Ausztrália volt, így nem kérdés, hogy mellette Új-Zéland is érdekel.


Tetszik a természeti- és élővilága, a történelme. Teljesen más az egész, mint amit mi megszokhattunk.

Tény, Hawaii is csoda, de valahogy nem érzem annyira különlegesnek, mint az óceániai térséget. Szerintem sokkal színesebb, érdekesebb, egyedibb.

2021. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Új-Zéland. Én Új-Zéland fanatikus vagyok, és megadatott az a szerencse is hogy be jártam már az országot. Ha sikerül ott is fogok élni. A Milford Soundon való hajózásnál csak 1 nagyobb élmény van, a Milford track többnapos túrája.

Nem is tudom mi fog meg legjobban benne, távoli, misztikus különleges, amolyan utolsó paradicsom. Hawaii is lehetne az de az USA és a befektetők egy tucat-üdülőfalut csinálták belőle.

2021. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En eltöltöttem harom hetet Big Islandon, Kaua'i-n es O'ahu-n, ilyen gyönyörü helyeket meg nem lattam! A termeszet nagyon valtozatos, az ocean oriasi hullamokkal. Orias teknösbekak a tengerparton, mindenfele fajta fokak napoznak a parton. A vegetacio olyan, hogy csak ott leteznek bizonyos növenyek, mashol a vilagon nem. Honolulu hangulata szenzacios, a vulkanok szinten- pl. Kilauea.

De Uj Zeland is valoszinü csodalatos, jövö januarban megyünk oda, nagyon kivancsi vagyok ra.

2021. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hawaiʻi
2023. máj. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!