Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik nép utazik/nyaral a...

Melyik nép utazik/nyaral a legtöbbet?

Figyelt kérdés
mert azt sok helyen hallottam, hogy a németek mindenhol ott vannak, de létezik, hogy ők utaznak a legtöbbet?
2010. aug. 24. 14:37
 1/6 anonim válasza:
0%

Németeknél nem sok látnivaló van. Mint ahogy nálunk is csak Pest jöhet szóba meg Balaton.


Egyiptomiak Görögök Spanyolok.. Nekik helyben van a nyaraló :D

2010. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

svédek sokat utaznak

Magas a nyugdíj meg a fizetés is.

2010. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
A japánok azok akik nyitottak minden kultura megismeresere,japan turistat fenykepezovel mindenhol latsz,sot mostmar kinait is egyre tobbet. Az eszaki orszagok,svedorszag norvegia,onnan is sok a turista,mert ugye naluk van olyan hogy csak par orara jon fel a nap,ha feljon,es akkor inkabb elutaznak.
2010. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

elsőnek: azért az kicsit erős túlzás, hogy a németeknél nincs látnivaló! és én nem azt kérdeztem, hogy melyik országban van a legtöbb, hanem hogy melyik nép utazgat a legtöbbet. mert pl. azt tudom, hogy a németek nagyon sokan mennek spanyolba, olaszba, franciaországba, stb.

2010. aug. 24. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Az is tulzas, hogy a Mo-n csak a Balaton van es Bp... allitom, hogy az, aki ezt mondja nagyon nem jarkal otthon udulni, csak lehuz a tengerpartra. Szomoru. :(


Az angolok is sokat utaznak, pedig amugy itt, ezen a szigeten is sok a latnivalo.

Szerintem azok utaznak tobbet, ahol magasabb az eletszinvonal, mert ott megtehetik. Eszaki orszagok fokent.

2010. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyarok sem utaznak sokkal kevesebbet, mint akármelyik másik nép. Mi eddig akár hol jártunk, tuti hogy találkoztunk magyarokkal. Akármilyen eldugott kis helyről legyen is szó. Úgyhogy szerintem ezt nehéz megítélni, főleg hogy a németek meg tízszer annyian vannak mint mi.
2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!