Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balti államokat (kiváltképp...

Balti államokat (kiváltképp Lettországot, esetleg Litvániát) ismerők - ez mennyire igaz? Idézet lent.

Figyelt kérdés

"Eastern European and "Slavik" women have the highest rate of divorce in the world next to people from Spain!


So while yes; they're attractive, be cautions and don't let looks take you for a fool. It's very easy to cast aside ration and critical thinking skills when a pretty woman talks to you."


Magyar (kárpátaljai, partiumi, vajdasági, illetve anyaországi) és lengyel lányokhoz hasonlítva tényleg nem lehet rájuk, a többségi lettekre, litvánokra (mint tartós kapcsolatra) számítani? :(



2021. jún. 15. 23:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:)) Hiába is ordibálsz, mint egy idegroncstelep, látja itt rólad kivétel nélkül mindenki, és te magad is nagyon jól tudod, hogy te nem azért adsz igazat kettesnek, mert a félreértése, vagy félreolvasása akármikor is igaz lett volna, te jó magyar szokás szerint nem vagy képes higgadtan megvitatni egy témát. Csupán kötekedni akarnál. :))


De akkor a kedves rettentően átlátszóan trollkodónak - ismét:


"Ha te ilyeneket keresel."


.

.

.


"Mert ő valamit rettentően összekevert!


Ha elfogadjátok az ő félreértését, akkor az azt mutatja, hogy a hazugságot teszitek magatokévá!


Ezt pedig soha senki sem akarja.


Senki nem keresett holmi infót róluk ketteske, ez kapitális tévedés.


>>>> Mások írták különböző fórumokon, én csupán ráakadtam <<<< és ha igaz elszörnyülködtem.


HA igaz."


Ezért remélem, díjaznám is, hogy ha hármasnak igaza van, azaz hogy ez nem így van ahogy kijelentették a fórumokon, hülyeség, ahogy meg is jegyezte róluk, akkor az szuper.


De most már térjünk vissza a kiírásra, trollkodásokra nem reagálok - senkinek nem ment el a józan esze, hogy holmi infantilis tini provokátorokkal leálljon vitatkozni a semmiről. :)

2021. jún. 16. 13:55
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajat kis keleti blokkodat nem ismered, es az Amerikaiaknak kene tudniuk, hogy Budapest nem Torokorszagban van?!

Lett es litvan mint szlav nepek, ez durva, haver.

2021. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem szerepelt egyik szó sem az angol nyelvű leírásban. Szlávoknak titulálni a baltiakat pedig kifejezetten sértő nekik.


A 2-es válasz 83%-on áll négy pozitív értékeléssel, úgyhogy de, neki van igaza :) :) Látod, nem csak én mondom, hanem mások is :)

2021. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!