Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelországot kedveli még...

Lengyelországot kedveli még valaki rajtam kívül? Az északi területein vannak szép, egybefüggő erdőségek, esetleg ezeken belül hangulatos erdei szállások - melyekben úgy érzi magát a pihenő, mintha övé lenne a ház, csak ő és a természet? Illetve...

Figyelt kérdés

Illetve a balti államokat ismeri valaki? A három országgal kapcsolatban szeretném ugyanezt megkérdezni.


Nem szükségszerű persze a fák közötti szállás; szívesen olvasnék hangulatos, régies kisvároskákról, falvakról is - mind a négy országból.



2021. jún. 9. 21:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve a balti államokat ismeri valaki? A három országgal kapcsolatban szeretném ugyanezt megkérdezni.



Nem szükségszerű persze a fák közötti szállás; szívesen olvasnék hangulatos, régies kisvároskákról, falvakról is - mind a négy országból.

2021. jún. 9. 21:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelország az egyik kedvenc országom, nagyon szeretem. De erdei szállásban nem tudok segíteni, én városban szeretek megszállni.
2021. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Éltem egy ideig Gdanskban, imádtam és folyton visszavágyok. Ott a Balti tenger, hatalmas erdők, van óváros és modernebb városrész. Zseniális környék
2021. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az erdőségek átnyúlnak Belaruszba, ott a Belovezsszkaja Puscsa nemzeti parkban van néhány remek erdei szállás. Ott aztán lehet barangolni.
2021. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Második: olvasd el a kiírást.


Többiek: köszönöm! Jöhetnek még válaszok a kiírás második kérdésére is!

2021. jún. 10. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Elolvastam. Az a kérdés, hogy "Lengyelországot kedveli még valaki rajtam kívül?" Erre válaszoltam, úgyhogy nem igazán értem a problémádat.
2021. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem. Olvasd el újból, valami kimaradt. Problémám nekem nincs.
2021. jún. 10. 09:06
 8/13 A kérdező kommentje:

Pontosítok a kiírás második kérdése kapcsán: ebben olyat kérdezek, mint ami pl. Németországban is gyakran tapasztalható, mikor autózik az utazó valamilyen X meseszép, dús, sűrű erdőben, egyszer csak a fás részeket hirtelen felváltja egy "hangulatos, régies kisvároska, falu". Főleg ez érdekel, ahogy az látható fent is, nem szükségszerű fák közötti szállás.

Ilyenek vannak északon? (Teljesen mindegy, hogy észak-nyugaton, vagy észak-keleten. Az E30-as út által kettéosztott ország tengelyétől északabbra.)


Írhatnak olyanok is akik ismerik a balti államokat is. Ugyanezt a kettőt (szívesen olvasnék hangulatos, régies kisvároskákról, falvakról is, illetve: vannak szép, egybefüggő erdőségek, esetleg ezeken belül hangulatos erdei szállások) kérdezném a három állammal kapcsolatban is - kiegészítve a fenti kiírás második kérdését a nyolcas hozzászólásomban írtakkal.

2021. jún. 10. 09:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kedvelem Lengyelországot, mert nagyon szép.
2021. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csodálatos ország valóban! Nekem emellett még a balti államok is szerfelett hangulatosak.

Tudsz is segíteni a fent olvasható két dologban? Csak a te figyelmedet kettessel ellentétben ne kerülje el a második kérdés. :)) (Illetve a nyolcasnál írt részletezés.)

2021. jún. 10. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!