Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy a legegyszerűbb és...

Hogy a legegyszerűbb és legolcsóbb eljutni Budapestről Kolozsvárra?

Figyelt kérdés

Egy fesztiválra mennénk, ami júli. 29-én kezdődik. Van vonat, de az hajnali háromkor ér Kolozsvárra, ami annyira nem jó. Néztem még magánbuszokat, de 15k az egyirányú út. Telekocsin is gondolkodtam, de azok ugye 2-3 nappal az indulás előtt szoktak meghirdetve lenni.

Valakinek van valami ötlete/tapasztalata?



2021. júl. 19. 18:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Találtunk telekocsit. :) Jó időben ér oda és csak 5k.
2021. júl. 23. 20:12
 12/16 anonim válasza:
72%

Életemben kétszer ültem vonaton, mind a kétszer nyomorvonaton. Oláhiában csak ez van. Számítsd bele, hogy lehet, hogy egy méhlegelőn megáll, mert elromlik, vagy szimplán kigyullad, aztán várhatsz kétórákat, a méhlegelőn, a 30 fokban.


Egy átlag sepsiszentgyörgyi lakos.

2021. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó 😂😂😂


Én meg olyanon is ültem(magán cég) hogy el volt romolva a wc bezárták, és a kalauz azt mondta, hogy fussunk ki az első bokorba mert van elég idő 😂😂😂


(a kolozsvári voltam)

2021. júl. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerencsére, nagyon nagy szerencsém van az élettől, és nem kellett a redvás Oláh vonatokon baszakodni. Az első eset 7 éves koromban történt egy osztálykiránduláson, a másodiknál elromlott az autó csíkban, ott kellett hagyjuk a legelső parkolóban, és vonattal jöttünk haza, Szentgyörgyre. Ekkor 11-12 éves voltam, Most 17 vagyok.
2021. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De akkor ezek szerint te is Oláh országban laksz, nem?
2021. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
De, sajnos. De szerencsére van magyar állampolgárságom, még 16 vagyok, de orbánra fogok szavazni, amint 18 leszek. A világ urára.
2021. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!