Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökország valóban ennyire...

Törökország valóban ennyire olcsó lenne? Szinte hihetetlen (legalábbis számomra)! Numbeo-nál beírtam 4 felkapott úti célt, olaszt/magyart/törököt és rendkívül olcsónak hozta ki a török partvidéket. Soha nem voltam még Törökországban - tényleg olcsó?

Figyelt kérdés

Teljesen biztos vagyok benne, hogy többen voltak innen Törökországban nyaralni (vagy ha a hozzászólók nem, akkor hozzátartózik, ismerőseik), valóban ilyen rendkívüli ár/érték arányú lenne más úti célokhoz viszonyítva Törökország (melynek nyugati és déli területei érdekesek számomra).


[link]


[link]


[link]



2021. júl. 29. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A Török Riviérára általában 4-5 csillagos all inclusive szállodákba szoktakt elmenni nyaralni az emberek, úgyhogy ritkán mennek be az antalyai kisboltba.
2021. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Plusz kérdésként a fentihez: tudtok még esetleg több ilyen jó ár-érték arányú úti célról - akár a szürke, deprimáló téli hónapokban is, hogy ilyenkor is feltöltődhessen az utazó? (Nem baj, ha utóbbi esetén nem lehet úszni, mert hideg a víz, vagy nincs is óceán/tengerpart.)


Hálásan köszönöm a hasznos hozzászólásokat!

2021. júl. 29. 10:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Azok ők első. ;) Rólam tudni kell, hogy utazásaim során bejárok és tapasztalok mindent, amit csak lehet és tudok, nem holmi szobákban/medencékben csücsülök folyvást/gyakran.
2021. júl. 29. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a numbeo baromi pontos, nekem eddig mindig bejött mindenhol.
2021. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%

Igen ,ilyen jó áron vannak :)

Én Isztambulba vágyok,megnézni a mecseteket,a Nagy bazárt a Topkapi palotát,fűszerpiacot stb :)

2021. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ötös! Isztambul sem drága az általam fentebb linkelt magyar, vagy olasz úti célok árazásaihoz képest?
2021. júl. 29. 11:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Négyes! Akkor hihetek nyugodt szívvel a Numbeo-nak? (Nyilván kivételek feltételezem azért elvétve lehetnek...)
2021. júl. 29. 11:11
 8/9 anonim válasza:
90%

Nem drága,Szlovéniába és Velencébe jóval többért jutottam el. Eleinte én is meglepődtem,mert többre számítottam.

Egy munkatársam 2 hete jött haza Alanyából,és nagyon jó áron volt az utazás meg az ottani árak is teljesen jók.


Szoktam nézni véleményeket,tapasztalatokat az adott helyről és azt vettem észre,hogy az ottaniak sokallják a pl belépők árát.

Sokan írják,hogy megfizethetetlen,gondolom az ottani fizetésekhez képest. Átszámolva most 2021-ben 7000Ft a belépő a Topkapiba.

Nem tudom ki hogy van vele de nekem ez abszolút belefér.

Ha azt nézem,hogy itthon egy strandbelépő(fedettel együtt) 8800 Ft a városomba.

2021. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ár érték aranyában Törökország a legjobb.
2021. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!