Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nászútat hogyan érdemes...

Nászútat hogyan érdemes megszervezni/megvenni?

Figyelt kérdés

2022. májusában mennénk nászútra (Görögország, Egyiptom, Törökország vagy hasonló vízparti helyek), és mit javasoltok, utazási irodán keresztül lenne a legérdemesebb egy csomagot megvenni, vagy magunknak szépen mindent kikeresgélni?

Mennyire megbízhatóak ezek az utazási irodák? Mennyivel drágábbak/olcsóbbak, mintha magunknak veszünk mindent? (Úgy, hogy semmi tapasztalatunk ilyen téren, nem tudjuk, mit, hol, hogyan keressünk)

Valamint, mikor érdemes foglalni? Mennyivel előtte?


Előre is köszönöm, ha segítesz. 😊



2021. márc. 8. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig még rengeteg idő van. Főleg ebben a covidos helyzetben nem foglalnék semmit ennyire korán. Nem tudom, hogy ti veszitek magatoknak, vagy ajándékba kapjátok. Ha ajándék lesz, akkor talán könnyebb utazási irodán keresztül venni egy kész csomagot. Ha magatoknak, akkor érdemes nektek megszervezni. De én nem kezdenék bele kb. novemberig. Addigra talán a korona is lecsendesül.
2021. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magunknak vesszük. Igen, a vírus miatt egyedül ingyen visszamondható helyeket foglalnánk.

November az nem késő kicsit? Nem maradnánk le a jobb ajánlatokról?

2021. márc. 8. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

A május az a legtöbb helyen még előszezonnak számít, így hely az lesz bőven.

Én a neten minden utazásunkat saját magunknak meg szoktam szervezni, viszont egy nászútnál kicsit nagyvonalúbb lennék saját magunk felé és átadnám egy erre szakosodott irodának.

Vagyis ha szóltok előre az irodának, akkor kimondottan nászutasként fognak bánni veletek és az adott szállodában is. Sok kis meglepetéssel is kedveskedni szoktak.

Vagyis nekem megérné, hogy némi felárért levennék az összes gondot a vállunkról és nyugodtan élvezhetnénk a saját nászutunkat.

2021. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Az utazási iroda legombol egy zsák lóvéval cserébe simán csődbe mehet bármikor. De, ha még soha nem utaztatok egyéni szervezésben lehet, hogy nem a nászút a legmegfelelőbb alkalom a próbálkozásra. Az amúgy is egy olyan alkalom amin nem szokás spórolni inkább fizesd ki extrába azt a fél milliót és akkor ha minden jól meg akkor alátok lesz rakva minden. Persze ez nem garantált.
2021. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Azért írtam a novembert, mert szerintem nagy esély van, hogy csődbe megy a közeljövőben több utazási iroda, esetleg légitársaság is. A nyár fontos lesz, ha akkor sem lehet még utazni, akkor nem tudom, hogy maradnak életben a cégek. Én legalábbis nem kockáztatnék. Meg ősszre már tudni fogjuk, hogy működik-e az oltás, mennyire nyitnak az országok. Én pl. tavaly márciusban álmomban sem gondoltam volna, hogy egy év után még mindig benne leszünk ebben a sz..ban.
2021. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!