Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van értelme 1 napra kimenni...

Van értelme 1 napra kimenni Horvátországba csak azért,hogy lássuk a tengert?Van értelme reggel odaérni és este indulni is vissza?

Figyelt kérdés
Én nem mennék el 1 napos buszos kirándulásra azért hogy láthassam a tengert Horvátországban.Még a balatonra se látom értelmét 1 napra lemenni nemhogy Horvátországba.Ha én elmennék,csak úgy,hogy legalább 1 hetet ott vagyok.

2021. aug. 24. 11:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
28%

"És szerintem mindenkinek van felelőssége a balesetekben, aki ilyen útra megy. Ugyanis egyre olcsóbban akarnak utazni, és két dolgon lehet spórolni, béren, karbantartáson."


Lehet vitatkozni, de én ebbe -a veszélyes kategóriába- sorolnám a fapadosokat is.

Természetesen nem kívánom, de ami késik nem múlik.

2021. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
#11 hány fapados baleset volt europaban valaha?
2021. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

11! A fapados légitársaságok működési szabálya azonosak más társaságokéval. A repülésbe nem engednek be lepukkant, balesetveszélyes gépeket. Orosz belföldi forgalomban lehetnek műszakilag nem kifogástalanok, de sok katasztrófa azokkal sem történt.

A pam pam pam meg sokkal több alkalommal elhangzik bármelyiknél, mint amennyiből hír lesz.

A fapados olyan mint egy szálloda, amiben mindenért külön fizetni kell. Megveszel egy éjszakát 15 makiért, és mindent használhatsz ingyen, étel és ital benne van, szauna, teniszpálya stb.

Vagy kiveszel egy ugyanolyan szobát, de nincs papír, szappan, törölköző a szobában, a szolgáltatásokért fizetned kell, de a szoba csak 2 maki.

A fapados repcsik is ilyenek.

2021. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
én nem mennék el soha, de én bejártam a fél világot. viszont rengeteg magyar van aki főleg anyagi okok miatt nem látta még a tengert, és nincs lehetősége kifizetni egy hetet. nekik biztos megéri.
2021. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen szervezett buszos izére biztosan nem mennék, de megjegyzem a horvát tengerparton először egyetlen napot voltam. Igaz nem Magyarországról, hanem Zagrábból, ahol 4 napot voltunk, egyik nap tavolsági blusszal lementünk Rijekába, ahol körbejártuk a várost, felmentünk a várhoz, megittunk 1-2 sört a parton, november eleje ellenére a 18 fokos vízben mártóztunk egyet, vacsoráztunk egy étteremben, majd este vissza Zágrábba. Jó volt.
2021. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
14 én nem voltam még Mo.-n kívül sehol de akkor sem mennék el 1 napra.Idegesítene hogy most értem oda,de már indulni is kell vissza.Ablakon kidobott pénznek gondolnám.
2021. aug. 24. 12:59
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
14, és mi a franc látnivaló van egy strandon, mert csak oda jutnak el? Tényleg ennyire fontos, hogy elmondhassa valaki, tyű, láttam a tengert?
2021. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
96%

13-ast folytatva:

A fapados repülőgépek a nagyvárosoktól távolabbi, kisebb reptereken szállnak le. Azoknál kisebb a díj, amit fizetniük kell a használatáért, ez is olcsóbbá teszi.

Rövidebb a fordulási idő, vagyis érkezés után akár egy órával már indulnak is vissza. Ennek elvileg lehetne biztonsági kockázata, de itt 1-2 órás utakról van szó. Sem a gép amortizációjában, sem a pilóták elfáradásában nem jelentős. Ami inkább előfordulhat, hogy emiatt nagyobb az esély, hogy késve indulnak. Ezt nyilván le kell nyelni az olcsóbb jegyért cserébe, de nem sokkal gyakoribb, és a biztonságra nincs hatással.

Nem véletlen, hogy a tengerentúli járatoknál nem terjedtek el a fapadosok, hanem Európán belüli 1-2 órás utaknál tarolnak.

2021. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Goldmund, a repülők élettartamát csökkenti a fel- és leszállások száma, fura, de hosszabb ideig működőképes egy gép, ami hosszú utakat tesz meg, mint az, ami sok rövidet.
2021. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem mit kell azon vitázni, kinek mennyit számít egy nap, és lenézni őket ezért. Oké téged speciel, meg más xy kommentelőket idegesít, szerintetek "nincs értelme", mert hosszú az út, sokaz ember, kevés az idő. Annak aki lemegy, viszont megéri az mittudomén, 20 ezer forint, az előbb felsoroltak ellenére is. Pont

Egyik rokonom tipik ilyen bunkó mint ti vagytok. "Jajj a tenger is csak egy nagy víz, menjünk inkább a Balatonra." :D És mindenki, aki mást mond, az egy sznob.

Nem tudom miért zavar ez titeket ennyire. Egyetlen egy dologra tudok gondolna, hogy ilyen unalmas, besavanyodott életetek van, amiben nincs semmi öröm. Vagy nem gondolkoznátok ennyit mások életén.

Én egy dolgot látok csak, tragédia a buszbaleset, de nem azért mert egy napra mentek, meg külföldre. Ígyis úgyis az lenne.

2021. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!