Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Még soha nem ültem repülőn,...

Még soha nem ültem repülőn, és nagyon félek, hogy baj lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy lesz alkalmam kiutazni Angliába, de repülővel mennénk.

18/l


2008. dec. 10. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Menj vonattal, ha megoldható!
2008. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

A statisztikák szerint a repülés még mindíg a legbiztonságosabb módja a gyors helyváltoztatásnak.Sokkal nagyobb a valószínűsége egy balesetnek,ha busszal,kocsival vagy vonattal mész.


Egyébként én sem ültem még repülőn.Szerintem nagyon izgi lehet!Gondolj arra,hogy ez egy élmény és hogy szerencsés vagy amiért átélheted!;)

Ne félj!

2008. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én már ültem repülőn. A legrosszabb az volt, amikor emelkedtünk elkezdett nagyon fájni a fejem, de különben tök jó dolgokat látsz.

Ne félj!

2008. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, Én nagyon szeretnék már repülőn ülni : ))) Én is 18 vagyok és lány : )

Ne aggódj, ne stresszelj, nem lesz semmi baj : ) Biztos láttad a végsőállomást... : ) Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy pont a Te géped zuhanjon le, persze benne van a pakliban, de nyugizzál, nem lesz semmi gond ! : )


Anglia amúgy is nagyon szép hely lehet... Ott sem voltam, de szeretnék minden áron elmenni : )

2008. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok !


Én gondolkodtam azon is pl, hogy egyetem után elmegyek stewardess-nek, de apum nem nagyon örül a dolognak, mert Ő is attól fél, amitől Te, hogy lezuhan a gép... : S


Nani

2008. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj! Életed nagy útja áll előtted.
2008. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer utaztam repulovel,nagyon feltem,ha lezuhan biztos halal,mas kozlekedesi eszkozzel meg esetleg meg lehet uszni.
2008. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Rendszeresen ülök repülőn, és jelentem, még élek!:)

Szóval ne izgulj, meglátod, még élvezni is fogod. És eszedbe ne jusson vonattal menni! Repülővel ott vagy két óra alatt, minden mással meg két napig zötyöghetsz.

2008. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ültem már párszor összesen 4x. A repülő a legbiztonságosabb, sokkal több esélyed van arra, h reptérre vezető úton ér baleset mint az, h repülés közben. Egyébként ha lehetséges próbálj az ablak mellé jegyet szerezni akkor legalább tudsz nézelődni, egyébként olyan mintha vonaton buszon ülnél, nézhetsz előre meg hátra. Ja és ha parázol ne légikatasztrófákat nézzél repülés előtti este mint tesóm, mikor először mentünk repülővel nyaralni. :)))
2008. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Első úton én is féltem, visszafelé már egyáltalán nem. Pedig az volt a rázósabb, mert szelesebb idő volt fent. Szerintem (így utólag persze...) nem kell félni. Szerencsére pilóta nem akárkiből lesz, jól végzik a munkájukat, és sokkal biztonságosabb mint bármilyen más utazási forma (talán a vonatnál nem, de... az autó/busz karambolozik, a repülő lezuhan, a hajó elsüllyed, a vonatra meg rázuhan a repülő... :P)

Egy jótanács: rágózz! Főleg leszálláskor. Ja, és kávét ne kérj ;):)

2008. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!