Kezdőoldal » Utazás » Európa » 20 éves vagyok, még soha nem...

20 éves vagyok, még soha nem ültem repülőn, idén nyáron viszont valószínűleg fogok. (Olaszországba mennék) A gond az, hogy egyedül. Ti mernétek? Persze a reptérre kísérnek és kijönnek elém. Szerintetek lehet ebből valami gond?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom, mit és hogy kell a repülőn... még soha nem ültem. Ott segítenek, hogy mikor kapcsoljam be az övet és ilyesmi? Lehet buta kérdés... vagy szerintetek hülyeség lenne első alkalommal egyedül repülni? Nagyon szeretném meglátogatni a barátomat... de más nem jönne velem.
2011. jan. 8. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam amikor először ültem a repülőn, meg elszorítottam a kísérőm kezében a vért, így is eléggé féltem pedig volt velem valaki.
2011. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz belőle probléma.20 évesen már majdnem felnőttnek kell lenned,valamennyire biztos felelősségteljes vagy.Természetes,hogy félsz a repüléstől,mert idegen még számodra.Vigasz,hogy a stewardess-ek nagyon segitőkészek.Olaszország meg nincs is nagyon messze.

Ne izgulj,minden rendben lesz,inkább élvezd az utazást!

Jó utat!

2011. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én mikor először ültem repülőn azon röhögtem 4 órán át, hogy le fog szakadni a szárny XD

a többiek hogy fostak körülöttem


amúgy meg nem lehet semmi gond... figyelni kell ferihegyen a monitorokat, hogy melyik kapun kell átmenni, de ha rosszon akarsz, úgyis átküldenek

ha meg már bent vagy a váróban, akkor már csak addig foglald el magad, amíg nem indul a gép


fényképezőt vigyél, mert nagyon szép Budapest felülről(Ha éjszaka mész, még jobb)

2011. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
repterek ált hülyebiztosak gyakorlatilag arra tudsz csak menni amerre kell...figyeled a táblát megnézed melyik kaputol mész odaülsz aztán mikor bemondják h indul a géped odamész leszállásnál macera ha sok a cuccod és megkell várnod mig kijön...
2011. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Maga a repülő számomra egy bazi nagy csalódás volt. Tudod, hogy néz ki belülről? MINT EGY BUSZ! Annyi különbséggel, hogy adnak kaját, ha olyannal repülsz. Szóval pontosan úgy utazol, mintha elutaznál a szomszéd városba a volánnal.

A beszállás érdekes elsőre. Ha nem tudod, mit csinálj, kérdezd meg bátran az embereket. De adja magát a dolog.

Egyébként valóban hülyebiztos a rendszer, mindent el fognak mondani. Nem árt, ha kicsit beszélsz angolul, mert nem mindig vannak magyarul értő légiutaskísérők.

Különben igen, mondják, hogy mikor kapcsold az övet, és az utazás elején elmondják a fontos tudnivalókat. Ha könnyen hánysz, ajánlom előtte a Daedalont, én kb csak azzal tudok repülni. Igaz, buszozni is :D

2011. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Kicsit megnyugodtam. Igazából magától a repüléstől EGYÁLTALÁN nem félek, kicsit sem, sokkal inkább amit írtatok, hogy hova kell menni, hol kell várni, ha már fent vagyok, mikor mit kell csinálnom :D Angolul tudok. Hányós nem vagyok, a vidámparkokban amennyiszer csak lehet annyiszor ülök fel a legvadabb dolgokra. Jólvan, hát akkor remélem a legjobbakat, és szerintem elutazok így egyedül is^^ .) Azért még jöhetnek a válaszok :)
2011. jan. 8. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is egyedül repültem életemben először.simán eligazodtam, semmi gond nem volt. ha meg angolul tudsz akkor meg pláne nem lesz gond, ha valamit nem tudsz megkérdezed , ennyi.
2011. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A repülőn már nem lesz gond, esetleg a reptéren tévedhetsz el, de ha nem kell átszállni, akkor szerintem ott sem lesz gond, mert minden ki van táblázva angolul.
2011. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!