Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova költöznétek, ha korlátlan...

Hova költöznétek, ha korlátlan pénzetek lenne?

Figyelt kérdés
Esetleg Seychelle-szigetek, Thaiföld, Spanyolország, Norvégia? Vagy maradnátok itthon?

2021. nov. 22. 11:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Felcsútra, hogy ott lehessek a tűz közelében. Mert pénzből a korlátlan mennyiség sem elég, mindig csak több és annál is több kell, ezt már megtanultam példaképemtől, Mészáros Úrtól. De persze a pénz, a jólét, a könnyű élet mit sem ér ha nincs kivel megosztani. Szóval én is szeretnék egy olyan csinos,rendes,dolgos, szorgalmas, tisztaszívű feleséget találni ami neki van, ott faluhelyen hátha ez is összejön.
2021. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kanadába ebben a pillanatban. Vancouver, de egy békés kanadai falu is megteszi.

Esetleg még Japán, bár oda nehezen illeszkednék be. Max nyaralni mennék oda.

2021. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Korlátlan pénzzel nagyjából folyamatosan úton lennék, sokkal jobban érdekel annál a világ semmint hogy letelepedjek bárhol. Magyarországon fenntartanám a jelenlegi lakásomat, hogy havi 1-2 hónap családozásra meg barátozásra legyen otthonom, oszt ennyi.
2021. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Laguna Beach
2021. nov. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Norvegiaba, ahonnan barhova elutaznek, es amugy a luxus az lenne, hogy borzasztoan draga, viszont van is miert. Egy haz Osloban, kabin a hegyekben, es normalis elet.
2021. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugat-Írország, Galway

de lenne egy nyaralóm Vanuatun.

2021. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szlovéniába szeretnék költözni, és szerintem fogok is. A pénz egy huszad rangú kérdés.
2021. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Világutazó tipus vagyok, úgy hogy nagylevegőt vennék és irány a József-város. :)
2021. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ. Ha most kapnám ezt a korlátlan pénzt, akkor olyan helyre költöznék, ahol semmiféle diktatórikus intézkedéssel nem cseszegetnek a covidra hivatkozva.


Néhány éve viszont még azt mondtam volna, hogy Magyarországon építtetnék egy szuper házat, vagyis inkább felújíttatnék egy régit, mondjuk egy budapesti körfolyosós bérház egyik egész emeletét, és itthon élnék Magyarországon, amúgy meg sokat utazgatnék.

2021. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
szerintem folyamatosan költöznék (pl félévente), ha már korlátlan a pénzem...
2021. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!