Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány éves korig lehet au...

Hány éves korig lehet au pairnek lenni?

Figyelt kérdés
Valaki tudja esetleg hogy melyik felső korhatár?

2021. nov. 22. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hol??
2021. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, ezt elfelejtettem említeni. Igazából több helyen is érdekelne. Amerikában, Angliában, Franciaországban
2021. nov. 22. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincs erre vonatkozó korhatár szabalyozas. A fogadó családtól függ, egyedi igeny...
2021. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
99.
2021. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem igaz a 26 év? Vagy az csak a jelentkezés határideje? Láttam több oldalon ezt a 26os számot, azért kérdem.
2021. nov. 23. 00:13
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne igaz? Ha nem lenne egyértelmű, törvény nincs rá, de ettől még a közvetítőcégek önkéntesen dönthetnek bármiről. Ha ők 26 éves korig fogadnak jelentkezőket, akkor addig.


Gondolom nem nehéz megérteni miért nem lenne túlzottan pálya nekik 43 éves egyedülálló, kopaszodó, kelet-európai férfiak jelentkezését befogadni, hogy a kis 6 éves Jessicára vigyázhassanak felügyelet nélkül.

2021. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6.: Vigyáztam én már gyerekre 30éves fölött is, és nekem például nehéz lett volna megérteni, hogy miért is voltam megbízhatóbb 26 alatt, annyival is éretlenebbül, viszont annál is több ifjonti férfierővel, mint ha 43évesen már egy kicsit még jobban benőtt a fejem lágya, plusz nem tombolnak a hormonjaim.

Meg hogy mitől vagyok veszélyesebb kelet európaiként, vagy ha kopaszodok. (Ezt a kopaszodást végképp nem tudom hova tenni...) :D

2021. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Törvény nincs rá, a családdal kell egyeztetni, egyedi igények szerint.
2021. nov. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy te közvetítőcégek feltételeire kérdezel rá...???


Akkor konkrétan azoknál nézd meg, akiken keresztül jelentkezni akarsz.

2021. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
7, nyilván semennyivel, de ettől még, valószínűleg te is tudod, a fogadóországok kultúrájában nagyon a diákmunkához van kötve az au pairkedés, épp ezért nem is elvárás a szakmai végzettség. Adott kor fölött már, hogy a kedvenc szavukkal éljek, 'creepy', ha valaki úgy akar gyerekre vigyázni, hogy nincs mellé valamilyen nevelői papírja.
2021. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!