Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország van túlbecsülve?

Melyik ország van túlbecsülve?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik az az ország amit most nagyon túl van hypolva hogy milyen jó turisztikai szempontból de igazából fele annyira nem jó, mint amennyire reklámozzák azt.
2021. dec. 14. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bulgária.
2021. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem Horvátország volt mindig is ilyen. Sokan úgy járnak oda, mintha a világ legjobb helye lenne, pedig az elmúlt pár évben sokkal drágább lett, izgalmasabb viszont semmivel sem. Szépek a tengerpartok, de a legszebb görög vagy szardíniai partokhoz képest sehol nincs (nyilván az Indiai-óceánt meg a Karib-tengert nem rángatom ide, teljesen más liga, azokkal Európa nem tud versenyezni), kultúrálisan az egyik leguncsibb ország a kontinensen, a Balkán bármelyik másik része többet ad ilyen tekintetben.


És mint mondtam, az árak. Volt idő, amikor tényleg pariban volt a Balatonnal (ami mondjuk szintén világviszonylatban is rettenetes ár/érték arányú), viszont amióta a terrortámadások miatt sokkal több nyugati jelent meg a garantáltan biztonságos Horvátországban, azóta eszetlenül drága ahhoz képest, hogy amúgy mit is ad a hely.

2021. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
magyarország.
2021. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Magyarorszag, USA
2021. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
No igen, az USA…
2021. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Tunézia
2021. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
64%
Dubai
2021. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem ország, de nekem Prága volt Krakkó és Tallinn után kicsit csalódás. Amekkora hype van körülötte, kicsivel nagyobb durranásra számítottam.
2021. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
USA és Svájc.
2022. márc. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
🇰🇷🇯🇵🇸🇦🇸🇬🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿
jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!