Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha külföldre utazok és aktivál...

Ha külföldre utazok és aktiválom a roamingot, mi történik ha egy olyan telefonszámot tárcsázok, amelyik országban vagyok? Percdíjat számolnak fel?

Figyelt kérdés
Ukrajnából mennék Magyarországra. Néztem a roaming csomagokat. Találtam olyat, melyben 40 percet adnak fix összegért. De oda van írva, hogy telefonálás külföldre :50 uah /perc. Szóval, ha én Magyarországon vagyok és hazatelefonálok Ukrajnába, akkor kapok 40 percet. Ezt értem. De mi van ha Magyarországon vagyok, roaming bekapcaolva, és magyar számot tárcsázok? Ezt már külföldi hívásként könyveli el? Vagy csak akkor érzékeli külföldi hívásként, ha egy harmadik országba, mondjuk Angliába telefonálok? Olvasgattam a témában. De konkrét választ erre a helyzetre nem találtam.

2021. dec. 22. 12:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!