Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik ország...

Ezek közül melyik ország falujában élnél inkább és miért?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Kanada
Svájc/Ausztria
Japán
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Egyikben sem . Mindegyikben mérhetetlenül izolált lennék egy kis faluközösségbe betelepülőként.
2022. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Kanada.

Többbször voltam a kanadai prérin is, rendkívül hangulatos kis települések, vagy falvak vannak arrafelé.

Amíg valaki nem járt egy ilyenben nem érzi át hogy milyen ott.

Bármelyik ottani kis faluban eléldegélnék.

pl...Saskatchewan Davidson.

Mindig autóval mentünk egyfajta körutazásra, mikor így fedezi fel valaki az országot teljesne más élményt ad.

Sokszor voltam ebben a kisvárosban, vagy errefelé, town a neve a kis faluknak, kisvárosknak.

2022. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ausztriában a kedvencem Obervellach. Nagyon jó kiindulási pontnak, mert rengeteg programlehetőség a környéken, viszont este a csöndes, völgyes kistelepülésre egy élmény volt hazatérni.


Kanadában még vidéken is minden nap egy élmény volt nekem. Az emberek mentalitása, élethez való hozzáállása teljesen más. Ott éreztem először azt, hogy na igen, itt lenne keresnivalóm.


Sajnos a jogi diplomám - egyelőre - itt tart, viszont ha egy voksom lenne, hogy hova költözzek külföldre, nemcsak ebből a háromból, hanem úgy általában, akkor Kanadába mennék.

2022. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Menj Örményországba, szép is, jó is, olcsó is.
2022. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, pozitívan csalódtam a válaszokban. Én is hasonlóan vélekedem róluk, mégsem jártam ezeken a helyeken. Jelenleg fél éve Bécsben élek, de nem érzem magam itt kiegyensúlyozottnak, hiába van meló, kaja, lehetőségek. Faluban nevelkedtem, nekem ez a normális, de vissza - Szerbiába soha. 20/L
2022. jan. 16. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül Svájcba. Nekem azok a falvak tetszettek a legjobban.


De igazából bármelyikben. Faluban mindenhol jó lakni.

2022. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Svájci kis faluban szívesen élnék, de nem tudom mennyire befogadóak. Mi egy kis kanadai településen élünk, és nagyon szeretjük. Az emberek nagyon barátságosak, befogadóak, teljesen otthon érezzük magunkat. Mondjuk az is igaz, hogy a lakossák 70 %-a európai bevándorlók leszármazottja. 3000 fős település, van 2 iskola, kórház, sportközpont jégcsarnokkal, több étterem, 2 bank, üzletek, konditerem, jógastúdió, 3 fogorvos, uszoda, stb. Tehát minden megvan, mégis nagyon vidékies a hangulat. Farmok és erdők veszik körül, van több tó és két provintial park. Az emberek részben vidékiesek, de nem úgy, mint a magyar falukban. Aki a nyugis életet szereti, annak tökéletes.
2022. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!