Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Alábbi 3 ország közül hova...

Alábbi 3 ország közül hova mennétek legszívesebben nyaralni és miért? Egyiptom, Törökország, Görögország

Figyelt kérdés
Illetve tapasztalatok is jöhetnek.

2022. jan. 7. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Görögország.Imádom a tájat,bulikat,kajákat.
2022. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BeefEater ***** válasza:
39%
Görögország mert nem szeretem a vallási fanatikus országokat.
2022. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Görögország, csakis.
2022. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Egyiptomban a vizen kivul mi lenne? Mesterseges szallodavilag turistakkal. Csak oda megyek, ahol a termeszet, a falvak, varoskak is erdekesek, biztonsagosak, stb. Gorogorszagban sok ilyen hely van raadasul gyonyoru vizparttal.
2022. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptom, mert ott még nem jártam ezek közül. Nem mennék tengerpartra, pláne nem rezortba (nekem ez a fajta nyaralás rémálom), de a piramisokat, Luxort, Királyok völgyét és egyéb történelmi nevezetességeket egyszer megnézném és a sivatag is érdekes élmény lehet.
2022. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

@2 Vallási fanatizmus Törökországban? Egy átlag török köszönés nagyjából úgy néz ki, hogy előbb magyarázzák el, hogy Törökország szekuláris ország, mint hogy azt mondanák, hogy helló.


@4 Ez a kérdés amúgy komoly? A világ egyik legősibb kultúrájáról van, elképesztő mennyiségű tárgyi és építészeti örökséggel.


Amúgy ezek közül bármelyikbe szívesen visszamennék, leginkább talán egy 3-4 hetes török nagyobb körút lenne az igazi, de ha kidobnak egy görög szigeten, azon sem fogok hüppögni.

2022. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomba a piramisok miatt. Még nem láttam.
2022. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es ugye ez a válasz nem komoly? XD Szegény ez nem járt be történelem órára, azt hiszi az ország Hurghadabol és Sharm el Sheikbol áll.
2022. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Egyiptom a kedvencem, elég nagy részét bejártam már, a másik kettőt kevésbé ismerem. Törökországban nagyon elmennék Kappadókiába, most épp az vonz, Isztambul már töviről-hegyire megvolt, de oda is visszamennék bármikor. Görögországban csak tiniként voltam, akkor is csak tengerparton, sajnos keveset láttam még az országból, szóval ez meg azért vonz.

De amúgy valószínűleg Egyiptom lesz, mert barátaim most épp arra mennének, és hívtak már :)

2022. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Görögben sokat voltunk több helyen és bár minden szuper volt most inkább Török vagy Egyiptom érdekelne jobban. Ismerem a kultúrát mert Tunéziában sokszor voltunk és Egyiptomban sok csodálatos helyet megszeretnénk nézni.
2022. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!