Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok erről az utazási...

Tapasztalatok erről az utazási irodáról? (Intrepidtravel)

Figyelt kérdés
[link]

#utazás #utazási iroda #Intrepid travel
2022. jan. 24. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
bizotsan van egy értelmi fogyatékos réteg, akiknek az ő szolgáltatásuk kell.
2022. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

1-es, úgy látom, nem bécsi egynapos forraltborozgatást szerveznek, szóval nem kellene rögtön csuklóból leszólni az utasaikat. Paraszt…


Kérdező, szerintem olvasgass véleményeket róluk például a Trustpiloton vagy a Tripadvisorokon. Én úgy látom , inkább megbízható , mint nem, de páran belecsúsztak olyan helyi partnerekbe utazasaik során , akik egyáltalán nem voltak profik.

2022. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Egyetertek az elso valaszoloval.
2022. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Személyes nincs, egy haverom viszont dolgozott nekik túravezetőként. A srác vérprofi utazó, és ahol ő vezetett (Kelet- és Nyugat-Afrika) bőven hiányzik annyira a turisztikai infrastruktúra, hogy megérje ilyen csoportos túrákra befizetni. Szerintem érdemes mérlegelni, hogy a kinézett országod is ilyen-e és az alapján dönteni.


Amúgy az angolszász világban van hagyománya az ilyen adventure tours utazásnak, a csoporttársak jó eséllyel ausztrál, brit, kanadai, stb. fiatalok lesznek (akik nagy tömegben idegesítőek tudnak lenni).

2022. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es válaszoló!

Az áraik jónak számítanak?

2022. jan. 24. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen 1-es, 3-as típusú utazók azok, akik már a vízum megszerzésénél rábåsznak vagy épp horribilis összeggel veri át őket egy helyi, később utolérhetetlen irodai alkusz.
2022. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
3.-s vagyok, 6.-s meglepodnel ha ismernel
2022. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ahova szerveznek utakat, egyedül is simán el tudsz menni, erősen kétlem, hogy Finnországban vagy Görögországban fogni kéne a kis kezed, hogy ne ess el. Pont azok az országok hiányoznak, ahova kell valami helyi fixer, Szomália, Közép-Afrikai Köztársaság, Csád, Niger, stb. Ha a kaland a cél, akkor szerintem a Young Pioneer Tours nagyjából a legjobb, velük voltam Észak-Koreában is, mindennel elégedett voltam.
2022. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!