Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki mit tud a fireflies nevű...

Ki mit tud a fireflies nevű utazásszervező cégről?

Figyelt kérdés
Ismerősömet beszervezte egy férfi. Be kellett fizetnie egy nagyobb összeget, és így most már tud utazásokat szervezni. Van -e valakinek tapasztala velük. Meg lehet-e gazdagodni ezzel. Ugyanis ezt ígérték neki

2022. jan. 29. 09:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De, piramisjaték! Csak alca a termék v szolgaltatás.
2022. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
50%
A befizetett összeget kizárólag brutálisan túlárazott hotelekben utazhatja le akik jutalékot fizetnek a cégnek. Vagyis brutálisan át lett b.szva az "ismerősöd", ami egyértelmű hogy te vagy és legbelül te is tudod hogy át lettél b.szva, ezért bizonygatod itt hogy mennyire megérte :DDDDDD
2022. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Ezt azért érdemes tisztába tenni!!! A hotel senkinek nem fizet jutalékot. Te csak szeretnél így átverve lenni, ahogy az a belépő!!


Vitába nem fogok szállni, úgyhogy a saját vérnyomásod emeled meg ha provokálni akarnál, vagy bárki. :D

Kérdező pedig olyan emberek véleményét olvassa, akiknek köze sincs a céghez. Honnan tudná meg a valóságot? A benne lévőknek nem hisz, aki meg nincs benne az meg fals infót tud adni....ördögi kör!!!

2023. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én regisztráltam náluk,utána felnyitottam a booking oldalt,és pont ugyanannyiba kerültek a vocherekkel,és a bpo-kkal a a szállások mint a bookingon. Idáig okés a dolog,mert nem lett senki sem átverve.Olyanoknak lehet hogy jó akik nem forgatják a pénzüket. De hogy én befizessek előre milliós nagyságrendű összeget,amiért kapok vochereket és kuponokat amik beleszámolódnak az utazás árába,és utána 3 évig ugyanezt le tudom utazni több kérdést vet fel... 1. a vouchereketés a kuponokat egyszerre nem tudom felhasználni. Utazok e annyit az az idő alatt hogy felhasználjam az összeget? (mert ha nem akkor veszik a pénzem). 2.Ha ráveszem az ismerőseimet hogy szintén fizessék be hogy ők is tudjanak kedvezménnyel utazni,ésők valamiért nem utaznak annyit,és elveszik a pénzük,akkor utána hogyan nézünk egymás szemébe? Ettől független dolog hogy a Bookingot sem érdemes használni mert úgy voltunk nyaralni hogy direktben kerestem meg a hotelt,és sokkal olcsóbbra jött ki mintha bármelyik utazásszervezővel mentem volna. Ha pediglen más földrészre akarok menni akkor egész biztosan utazási irodával megyek,mert az adja biztonságot.Tehát a válasz a kérdésre valószínűleg igen,de találsz e sok olyan embert aki milliós nagyságrendekben befizet,és milyen ára és következménye lesz hosszútávon ha valamiért elveszk a pénzük?
febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!