Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet 2 kisgyerekk...

Mennyibe kerülhet 2 kisgyerekkel egyhetes Horvátországi nyaralás?

Figyelt kérdés

Utazás autóval, apartman ha lehet akkor medencével és közel a parthoz.

Párom nem akar repülni, pedig az lenne a legjobb ha pl Mallorcára vagy Törökbe mennénk egy all inclusive szállodába, ahol nem kell még a kaján is agyalni két 3 év aluli gyermek mellett. Jó, nyilván vannak éttermek meg büfék megoldható, de macerásabbnak gondolom, arról nem is beszélve hivy én is szeretnék kikapcsolódni és nem főzéssel tölteni az időt. Nézegettem az árakat, de csak maga az apartman kb 1500-2000 Euro és ebbe nincs benne az éves ivás mulatozás na meg az út. Mindennek a tetejébe nem vagyunk oltottak, nem is tudom pontosan most mi ott ezzel a helyzet



2022. jan. 30. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok oltottak, akkor inkább maradjatok itthon.


Amúgy nagyon széles az árpaletta - igényeidnek megfelelően tudsz találni olcsón és drágán is apartmant...

a kaja és egyéb árakat pedig megnézheted a numbeo.com-on, vagy a kiválasztott település vendéglőinek honlapján...

2022. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan nem tudod felcsapni a bookingot beírni ezt a 2-3 paramétert és rákattintani a keresés gombra?
2022. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De fel tudom csapni, meg is tettem. Csak kivancsi vagyok mások mennyből jönnek ki. Ez olyan nagy baj?
2022. jan. 30. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk kb egy 100-as mert van ott nyaralónk. Most jobb?
2022. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Trogirt néztem, egy random júliusi hétre.... ezer eur körül már vannak apartmanok..


[link]

2022. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod nagyon szimpatikus ember így látatlanban is. Nem a repülőn fog üvölteni a két gyerek, hanem nektek 7 órán keresztül az autóban.
2022. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne főzéssel töltened az időt? Horvátországban is vannak éttermek.
2022. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik részre mész, vannak jóval drágább helyek, pl Split egyáltalán nem olcsó, ott egy apartman közel a parthoz + medence fél millió alatt nem lesz. Ha kocsival mentek az kb 50 ezerből kijön, ha mentek hajókázni is vagy akár nemzeti parkba körülnézni, vagy egyéb helyre az is plusz pénz és nem beszéltünk még a napi legalább háromszori étkezésről. Én 1 misivel számolnék. Az oltás jó kérdés, lehet a nyári főszenonra korlátozás nélkül lehet majd utazni, vagy elég a negatív teszt is, ezt nem tudhatjuk.
2022. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy néz ki, hogy -oltás nélkül- nem csak Horvátország lesz felejtős!!
2022. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!