Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék kimenni külföldre...

Szeretnék kimenni külföldre dolgozni, gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy hova . A kérdésem lentebb lesz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék kimenni külföldre dolgozni , mint ahogy azt fentebb is említettem :D , Csak nem egyedül.


A következő a helyzet: dolgoztam több mint fél évet egy luxushajón , és Londonban is voltam 2 hónapot, - hogy miért csak 2 hónapot az most nem lényeg, legyen annyi elég , hogy rajtam kívülálló okok miatt.


Szóval van tapasztalatom a külföldi munkák terén , már úgy tapasztalat , " hogy én legalább már voltam külföldön " és nem teljesen ismeretlen az az élet.


Szóval, minél hamarabb szeretnék kijutni még idén :D , valahova. Hogy hova, az mind1, én Londonba is visszamegyek, bár az nem túl olcsó dolog, úgyhogy Dánia, Hollandia, Skócia , Írország , mind1, hogy hova, csak valahova.


Anyagiakkal nem lenne problémám , azzal ami kellene ahhoz , hogy az ember ebbe belevágjon.


1 gondom van , Az , hogy az ismerőseim közül SENKINEK :D nincs kedve ehhez, vagy mert nincs pénz, vagy mert NEM MER, vagy mert nem . Van olyan aki azt mondta , hogy majd jövőre. Én addig nem szeretnék várni.


Na most , gyakorlatilag, ez a kérdés :D , egy olyan kérdés :D , hogy én most embereket keresek , aki hajlandó lenne kijönni :D! DE CSAK IS KOMOLY SZÁNDÉKKAL, AKI EZT KOMOLYAN VESZI STB. Lehet, lány :) (, nyugi ha tényleg szobatársat/albérlőtársat keresek , akkor tényleg csak azt keresek ,és nem úgy vagyok vele mint egy 16 éves , hogy jajj lány :D:D lány hát akkor jujj most mi lesz ha én vele egyszobába lakom. )

vagy természetesen lehet fiú is :D csak semmi meleg hajlam :D


Na szóval ,tehát gyakorlatilag ez egy albérlet kereső kérdés is egyben ugye lehet érteni miért.


Jah , és még egy dolog, aki olyat ír a kommentbe hogy ez hülyeség , meg úgy sincs kint munka meg h*lye vagy :D , az ne írjon , mert van , csak jó helyen kell keresni és tudni kell hogy.


Amúgy 24 éves Férfi :D , vagyok . szóval , tudom hogy nem ezen az oldalon kellene itt hirdetni az ilyeneket, de hát gondoltam adok ennek is egy lehetőséget . Ha valakit KOMOLYAN érdekel a dolog, akkor ide kommentbe is írhatja, vagy az e-mailemre is .


Köszönöm :D


2010. szept. 12. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak tavasszal fogok kimenni, mert addig dolgoznom kell itthon sajnos.

Viszont megkérdezhetem miért nem akarsz egyedül menni? Mert megértem ha valaki haverokkal, barátokkal menne, de ha neten keresztül összeszedsz egy tök idegent annak nem sok értelme van. Ennyi erővel összebútorozhatsz külföldivel is, azt kint könnyebb találni.

2010. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy cipoben, annyi kulonbseggel, hogy en mar kint vagyok. Aupair vagyok egy csaladnal, de nem birok itt maradni, viszont haza se nagyon mennek. Na, mikor jossz? 19,N
2010. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok es komolyan irtam, amint tudsz, jelentkezz.
2010. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Végülis lehet hogy könnyebb lenne találni külföldön ha már ott vagyok, de igazából nem tudom hogy hogy érted .


Mert ha kimegyek , akkor úgy is először valami albérlet után kell nézni , az meg úgy is egyedül kell csinálnom ha egyedül megyek , nem lesz ott rögtön valaki hogy izé akkor legyünk albérlőtársak :D


Elejétől nekem kell fizetnem egyedül , aztán ha alapból ketten vagyunk akkor nem ugyebár :D


Ezért gondoltam hogy itthon kellene keresni valakit, meg hát egy magyarban még is csak jobban megbízik az ember kint mint egy külföldiben?:D


-Ezt az első kommentelőnek írtam :D

2010. szept. 13. 17:45
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 15:42


hol vagy au pair ? Londonban? és meddig tudsz még maradni annál a családnál? mert ha én megyek , akkor az max 2-3 hét tényleg , amíg itthon elrendezem a dolgokat és utánna.

2010. szept. 13. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Oke, oke, de nekem mert nem irsz?
2010. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, kozben irtal... :) Barmikor lelephetek ha kell. Itt tudjuk folytatni:bagety@citromail.hu
2010. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
írtam , írtam , te vagy a ma 15:42 nem?:)
2010. szept. 13. 17:50
 9/10 A kérdező kommentje:
oké:)
2010. szept. 13. 17:50
 10/10 anonim válasza:

Szia

Írtam privát üzenetet, de nem válaszoltál. Ez az e-mail címed él még?

2010. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!