Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan ország, ahol az...

Van olyan ország, ahol az állatokról szóló törvények nem olyan szigorúak?

Figyelt kérdés
Több mentett kutyám van, akiket mindenféleképpen szeretnék megtartani, viszont másik országban képzelem el az életemet. Ennyi kutyával, ahány nekem van, nehéz. Az ilyesmit nem nézik jó szemmel máshol.

2022. márc. 12. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Tádzsikisztán, Kirgizisztán, Pakisztán, India, Indonézia. De vannak közelebb is Afrikában.
2022. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én valamivel nem is tudom, fejlettebb/élhetőbb országra gondoltam. Nyilván a jobb életkörülmények reményében költöznék.
2022. márc. 12. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A cseheknél mér réééééégen sokkal jobbak az életkörülmények, mint nálunk.
2022. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Bécs a világ legélhetöbb városa már hetedik éve egyfolytában.
2022. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Kínában kb. semmi állatvédő törvény nincs. Egyébként meg nem véletlenül vannak állatvédő törvények. Ha neked ezeket is nehéz betartani, akkor elgondolkoznék, hogy érdemes-e kutyát tartani..
2022. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nehéz betartani, kedves utolsó, de ahányan vannak, azt már nem nézek jó szemmel. Minden kutyám oltott, parazitamentes, útleveles, prémium tápot és konzervet esznek. Ilyen szörnyű életet éljen minden kutya, mint nálam. Csak tudod más országokban a számuk korlátozva van. Illetve Kínában nem véletlenül nincsenek ilyen törvények.
2022. márc. 13. 01:38
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Nálad mit jelent a szigorú törvény ? Be kell jegyeztetni a kutyust ? Össze kell szedni utána a piszkot az utcán ? Szájkosárral, és pórázon lehet csak vezetni ?
2022. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"Ahányan vannak, azt nem nézik jó szemmel" - olvashattad a korábbi kommentemben. Az Usa pl négyzetméterre határozza meg az állatok tarthatóságát. 1 kutyára x négyzetméter van megszabva. Ezt nem tudnám betartani, mert sokan vannak. A kutyák mennyiségére vonatkozó szabályozásokat nem tudnám betartani. Ez a lényeg, mert megválni nem szeretnék tőlük. Nekem ők családtagok.
2022. márc. 13. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Akkor nincs más annyi négyzetméteres lakás kell ahová beférnek. Nem véletlenül van megszabva..
2022. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, ez egy frissen érkezett "bevándorlónak" lehetetlen. De azért született meg a kérdés, mert országot keresek ahol NEM ilyen törvény van életben. Ha erre nem tudsz válaszolni, kérlek, hagyd a kérdést.
2022. márc. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!