Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely ország szerelmese vagy?...

Mely ország szerelmese vagy? Mibe szerettél ott bele? Hányszor voltál ott?

Figyelt kérdés

#kedvenc hely
2022. márc. 12. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

USA, Japán, Csehország. (A szerelmes szó az túlzás.)


"Mibe szerettél ott bele?"


USA: Embereket szeretem. Barátságosak, segítőkészek, mosolygósak. Eszembe jut a búval bélelt, kicsinyes, rosszindulatú öregasszonycsorda nagymamám kelet-magyarországi falujából, akik ennek pont a tökéletes ellentétje.

Japán: High-tech, hihetetlen rendezettség.

Csehország: Gazdag történelem és kultúra.


USA-ban és Csehországban rengetegszer, Japánban csak egyszer.

2022. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Nincs kifejezetten kedvenc országom, viszont olyan van, ami most is élénken él bennem viszont vissza nem mennék(egyedül), mert abból a pénzből van más ország, amit szívesen megnéznék.

Nagyon szerettem Abu-Dzabi-t az abszurdítása miatt. Hihetetlen, ahogy a sivatag közepén hirtelen egy erdőt látsz meg, majd egy végtelenül modern város jelenik meg előtted.

Jó volt Mayotte is, a maga gyönyörű elhelyezkedésével és kellemesen meleg tengerrel körülötte. A sok program, amit kipróbálhattam és a trópusi emberek nyugodt mentalitása.

Vagy éppen Erdély(Hargita megye) vendégszeretete, ami a gyerekkoromat idézte meg :)

Még lenne jópár ország, de még nem volt olyan, hogy én ott akarjak élni. eddig csak itthon volt ez az érzésem, mindig úgy érzem magam Magyarországon, mintha itthon lennék bárhová is megyek, legyen az egy kis falu vagy egy nagyváros.



Sajnos most házfelújítás miatt nincs utazásra szánt pénzem, de a következő uticélom Kanada(Quebec tartomány) lesz. Nagyon kíváncsi vagyok a természeti adottságaira és az ott élő emberekre egyaránt.

2022. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mivel már keresztbe-kasul beutaztam sok-sok országot többször is, így van összehasonlítási alapom bőven.

Az egyikben rend van, a másikban tisztaság, a harmadikban roppant gazdaság stb...stb...

Viszont hátralévő életemet csak Olaszországban tudnám elképzelni.

2022. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kolumbia, Sri Lanka es Indonesia
2022. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Másokkal ellentétben nagyon szeretem az Egyesült Arab Emírségeket, Dubait és Abu Dhabit. Tény, hogy nem egy történelmileg gazdag ország, de lenyűgöz valami bennük így is. Évente 2-3 alkalommal szoktunk menni, késő ősztől tavaszig.

Franciaországot, azon belül Párizst is imádom. Magáért a hangulatáért, a divatért, vagy azért az érzésért, amit akkor érzek, amikor a Szajna felett sétálunk át és látom a két oldalon a várost. 5-ször voltam eddig.

Balin még a covid előtt voltunk, konkrétan ahogy hazaértünk, kezdődtek a lezárások, kormányinfók stb. Csodahelynek tartom, nagyon kedvesek voltak velünk mindenhol, az egész tele van természeti csodákkal.

A legkedvencebb országom viszont Svájc, gyönyörű az egész úgy, ahogy van.

2022. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Izland, négyszer voltam, imádom hogy nincs semmi szarrászabályozva, hogy odamehetek a látványosságokhoz, hogy felmászhatok a dolgokra, hogy bemehetek, a vízesés mögé, hogy vizes lehetek, és hogy nem őriznek mindenütt őrök, és EU szabványok. Más országokbna kb minden vitrinek és kordonok mögött van amit szeretnél látni, de Izlandon része lehet, odamehetsz, és csak olyna szabály van ami az életedet védi de néha az se...
2022. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 CcAaSs válasza:

Mely ország szerelmese vagy? SPANYOL ORSZÁG

Mibe szerettél ott bele? A HIMUNSZA miatt

Hányszor voltál ott? Egyszer sem

2022. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Lengyelország.

Ételek, italok, emberek.

8-szor látogattam meg 2017 óta. Már gondolkozom a következőn.

2022. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

magyarország!

az istenadta népbe, fantasztikusak a magyarok

sajnos ezer éve folyamatosan elbaszták a vezéreik a népük jövőjét, így teljes depresszióban van mindig mindenki.

ennek ellenére szerettem ott lakni.

2022. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 6/9

Egyszer elgondolkoztam Izlandon, mint úti cél...

De végül arra jutottam, hogy ott leginkább semmi nincs.

Gejzírt látni elég egyszer az életben, a gleccser sem egy izgalom és inni meg nem iszom! (na azt bőven lehet!)


Megcsodálni való épületek, városrészek nincsenek - a sziget belsejébe meg bemenni egyenesen tilos, mert feltáratlan, út nélküli vadon.


Szóval lemondtam az odautazásról!

2022. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!