Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a legolcsóbb utazási...

Mi a legolcsóbb utazási lehetőség Amsterdamba ?

Figyelt kérdés
Szállás, Repülő/Vonat , Kaja , mennyire jön ki az egész egy hétre két főre ? Száz ezer forintból lehetséges az egész ?

2022. márc. 19. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy egy hétre két fő nem fog ott csinálni semmit ennyi pénzből, az tuti. A repjegy meglesz belőle, de a szállás már csak akkor fér bele, ha valami szakadt hostel sokágyas hálótermében alszotok a világ végén.
2022. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amszterdamig eljutni minimum 25k, vagy Eindhoven aztán vonatozás vagy egy drágább direkt járat. Éjszakánként nagyon minimum 7-8 ezer egy szállás, egy buszjegy 1000ft, egy olcsóbb burger 3000, egy sör legalább 2000, de inkább 2500. 100-ból egy hétvége kihozható, egy hét értelmezhető szinten nem. Lehet persze boltból kajálni és nagyjából semmit nem csinálni, de arra Kazincbaricka is megfelel csak sokkal olcsóbb.
2022. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100ezerből csak akkor jön ki, ha csak kívülről nézitek meg a múzeumokat, az éttermeket meg a szállodákat...
2022. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam kint cserediák. Brutálisan drága ország. Ugyan nem egy finn szint, de akkor is.


#1

Az a legnagyobb baj, hogy a sok ágyas hálóterem is baromi drága, szóval igazán meg sem éri. Nézzetek szét az airbnb-k között, hátha kifogtok jobbat. Maga az ország sem spórolós, a belépőjegyek, az étkezés, még talán a közlekedés elfogadható.


Ettől független csodálatos ország, megéri várni rá!

2022. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
100.000 forintból Amsterdam egy, hétre? Az év vicce 😂😂😂😂😂😂😂
2022. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Le leszek pontozva, mert nem ez volt a kérdés, de ha mindenképpen utaznátok, és ennyi a keret, meleg szívvel ajánlom Krakkót Amszterdam helyett. Minden sokkal, de sokkal olcsóbb, nekünk ez a pénz simán elég volt oda-vissza buszútra, és 5 éjszakára, szuvenírekre, étterembe, belépőkre. Zakopanéban is eltöltöttünk egy fél napot, az is bele fért a keretbe szintén belépővel, sajtvásárlással együtt. 3 éve mentünk, biztosan vannak azóta drágulások, mint mindenhol a COVID és a háború óta, de nagyon megéri szerintem.


Amszterdamban ennyiből szerintem maximum 4 napot lehet kihozni, de akkor is ott kell spórolni, ahol csak lehet, az pedig szerintem már az utazás rovására megy. Egy hétvége, 3 nap/ 2 éjszakára elegendő és akkor tényleg élvezitek is, hogy ott vagytok.

2022. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100.000 sajnos nem lesz eleg. Ha normalis helyen akartok aludni, enni-inni... akkor kb 300.000+ ft.
2022. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. nem rossz tipp. Én Gdanskot ajánlanám, ami messzebb esik Lengyelországon belül, de Amszterdam beütése van a házak, csatornák miatt.
2022. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!