Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európában melyik az a város,...

Európában melyik az a város, ahol nyáron a leghűvösebb van és a legkevesebbet süt a nap? Költözés céljából…

Figyelt kérdés

Leginkább tapasztalatok alapján, nem amit a Google mond…

Izlandon mar pl voltam nyáron, meleg tényleg nincs, a nap süt es fúj a szél. Talán a skandináv országok lennének a legjobbak, mert ott a nap sem süt. London sem jo, mert ott is meleg van, még ha nem is annyira mint nálunk.

Vagy esetleg lakott már valaki Ausztriában hegyvidéken? Nyilván ott tűrhetőbb, de a nap ott is süt.

Depressziós vagyok és képtelen vagyok elviselni a napot es a negyven fokot, plane a szobámban, semmi sem segít, 5 hónap még nagyobb szenvedés jönne áprilistól, konkrétan fontolom hogy elköltözöm szeptemberig…


2022. márc. 28. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Grönland
2022. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A 30 fok az nem 40 és ritka hogy addig felmegy… ezért írtam hogy hátha élt valaki olyan helyen ahol nyáron is hűvös van es felhős Európán belül… nem a betegségemről kell magyarázni… azért akarok elhúzni májusban hogy ne szenvedjek még jobban
2022. márc. 28. 22:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, élt, mivel a párom svéd 😂😂😂
2022. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!