Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kuba vagy Jamaica?

Kuba vagy Jamaica?

Figyelt kérdés

A nászutunkat tervezzük és a fent említett országok között hezitálunk.

Sok videót néztem, olvastam is róluk, de az itteniek személyes tapasztalatára lennék kíváncsi. Hátha akad olyan, aki járt már mindkét helyen.

A pozitívumokra és a negatívumokra egyaránt kíváncsiak vagyunk.

Mauritius is szóba került, de egyelőre a két fenti a befutó.

Nem tervezünk egész nap a parton heverészni, szeretnénk minél több érdekességet látni.



2022. ápr. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jamaica egy nagyon veszelyes orszag, de udulohelyen dagonyazoknak megfelel, ha nem hagyja el azt a helyet. Bar egyre veszelyesebb karibi hely. Kuba iszonyatosan szegeny, szivszorito, hogy elnek, de nincs bunozes.
2022. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jamaikát megerősíteni tudom.Olyan bűnözés van ott hogy hihetetlen.Felhívták rá a figyelmünk,de élőben látni brutális volt.

Aki teheti kerülje el ezt a sziget országot.

2022. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Jamaica nagyon izgalmas hely. Mi többször is voltunk. A helyiek jó fejek, érdemes lespanolni néhány idös rasztával mert sok érdekes dolgot tudnak mesélni. Kubaban egyszer jártunk egynek elment de annyira nem hoz lázba, hogy oda visszamenjek.
2022. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
mivan ithon nemtudtok betépni mó? XD
2022. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%
#4 majd jó agyonruglak
2022. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!