Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Legjobban instagrammalható...

Legjobban instagrammalható helyekről hol tájékozódsz utazás előtt?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami olyan oldal, ami ezeket összesíti?


Nincs Instagram-om, viszont a családi albumba szeretnénk pár képet. Szóval egy jó látószög, vagy panoráma stb jól jönne.



2022. ápr. 16. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet jó képeket csinálni. Milyen helyre akarsz menni?
2022. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általános a kérdés.
2022. ápr. 16. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor én nem tudom értelmezni a kérdést. Mire kellenek az instagrammos képek? Inspiráció, hova utazzatok nem? Válaszolj, hogy milyen helyre akartok menni, ahol jó képeket lehet csinálni, és akkor mondok jó helyeket.
2022. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy ahova olyan Instagram-ra való, menő képeket lehet csinálni.

(Nem fognak felkerülni az Instagram-ra ettől függetlenül)

2022. ápr. 17. 08:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, értem. Milyen típusú helyre szeretnél menni?
2022. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondom általános a kérdés...
2022. ápr. 17. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit szeretsz. Hegyek? völgyek? tengerpart? városnézés? szórakozás? kulturálisabb dolgok? Luxusszálloda? Backpacking? Mert mondhatom, hogy akkor elsőosztályon repüljetek el Ciprusra, és szálljatok meg az 5 csillagos paphos Amathus hotelben (mi ide jártunk, de ez azóta bezárt, és van helyén egy másik 5 csillagos szálloda) de lehet te inkább a Magas Tátrában túráznál, és menedékházakban, hálózsákokban aludnál, vagy a Vatikánban sétálgatnál, vagy Marbellán golfoznál, de lehet a Lignanoi tengerpartot és éjszakai életet élveznéd inkább, vagy Tadzsikisztánban a hegyekben vadásznál. Szóval. Válaszolsz a kérdésre, hogy milyen típusú nyaralást akarsz, hogy segíteni tudjak, vagy sem?
2022. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy általános mert a felsoroltak közül kb mindegyik.


Néha tengerpartos semmittevős, néha túrázós, megint máskor városnézős-múzeumos, néha pedig backpack-elős vagyok. Mindegyik az általad leírtak közül.

2022. ápr. 17. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek a Tátrába kirándulni
2022. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!