Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mire érdemes figyelni ha az...

Mire érdemes figyelni ha az ember utazási irodán keresztül megy nyaralásra?

Figyelt kérdés

Görögországba szeretnénk utazni egy barátommal augusztusban, ezen belül is olyan helyre ahol tiszta a part és homokos. Például Nei Pori. Árban kiutazással és 7 nap 6 éjszakára szállással ki szeretnénk jönni 200 ezer alatt.

[link]


Mi a Grandtours-t nézegettük. Valakinek van esetleg tapasztalata velük? Mire érdemes figyelni ha utazási irodával szeretnénk utazni? Minden jellegű infót megköszönnék. :)



2022. máj. 9. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyd az utazási irodát, az a tapasztalatom hogy egyénileg szervezve olcsóbban kijössz belőle.
2022. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Arra érdemes figyelni, hogy még véáletlenül se maradj az a buta paraszt, aki utazási irodával megy turistagettóba.
2022. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, annyira tudtam, hogy jön valami nyomorult, aki elmagyarázza, hogy utazási irodával drágább. :) Ez valami szekta, hogy ennyi agymosott van?
2022. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem miért robban fel az agya itt valakinek az utazási irodától. Lényegében akkor ne utazunk vonattal sem, mert a busz 20 Forinttal olcsóbb, mindenből vagyunk csak a legolcsóbb, legvacakabb dolgot, hogy még véletlenül se fizessük semmiért egy forinttal sem többet. Ok, hogy segítünk, tippeket adunk, hogy lehet olcsóbban utazni, de azért egy bizonyos viselkedési szint lehetne már.
2022. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy kíváncsiságból, érdekelne hogy két fő részére mennyiért talánának azok retúr repjegyet akik ennyire kézzel lábbal ellenkeznek az utazási iroda ellen, és az én iskolázottságomat hozzák fel. :) A dátum legyen augusztus utolsó heteiben, és a fent említett 7 nap 6 éjszakát szeretnénk ott tölteni. Plusz legalább 30kg csomagot és 5kg kézipoggyászt tudjunk magunkkal vinni a repülőn. Nem hinném hogy nagyságrendekkel olcsóbban jönnél ki.
2022. máj. 9. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne veszekedjetek, annak semi értelme.

Viszont annyit én is fejböl megmondok, hogy interneten, ha foglalsz szállást, az sokkal olcsóbb, és a repjeg sem drága. Összességében jobban jársz, mintha egy irodának adnád a "borravalót".

2022. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!