Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol vagy Milyen oldalon...

Hol vagy Milyen oldalon érdemes nézelődni külföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyaralni olyan augusztus közepe/ vége környékén, csak nem tudom, hol érdemes nézelődni, milyen oldalon,plusz hogy hol kaphatok jó ajánlatot, jó áron, és megbizható közeg stb.

Tudnátok ajánlani pár oldalt?



2016. jún. 2. 20:15
 1/4 Béluska2016 ***** válasza:

Melyik földrészre gondolsz?

Milyen érdeklődési köröd van?

Tengerparti heverészés?

Városok, múzeumok, építészet?

Túrák, dzsungel, erdő, állatok?

Kopár sziklák, hegyek?

Hány éves vagy, fiú, lány, egyedül mész vagy...?

Szóval azért valami elképzelést írjál...

Mert anélkül nehéz válaszolni, vagyis az egész világ bármely pontja megemlíthető, mint úti cél.

2016. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okés nem gondoltam bele, hogy kellene ilyen részeltekbe belemenni, mert csak valami jó oldalt szerettem volna találni ahol keresgélhetek.

Nos az Úticél az Tenger: vagy Spanyolország, vagy Olaszország, vagy pedig Görögország.

Alapjáraton szeretem a művészeti dolgokat, de most inkább a Tenger hívogat most úgy igazán, ott szeretnék pihengetni, meg egy kis vároznézés, de nem kell feltétlen programhoz kötni, vagy ilyesmi, ezt megoldom magam.

20 éves fiú vagyok, és egyelőre 1 fős utazás lenne(igen tudom, de a másik fő bizonytalan, és én nem akarok lemondani az "álmomról" :)

2016. jún. 2. 20:34
 3/4 Béluska2016 ***** válasza:

Köszönöm a választ. Sok szerencsét és jó csajozást! :)

Biztos lesznek akik tudnak érdemi választ adni neked. Én csak Kínára, Hong-Kong-ra, Macau-ra tudok válaszolni, ott sem teljes mélységben. Buzdítólag Malájziát, Singapúrt, Fülöpszigeteket, Indonéziát (Balival és Borneóval) ajánlanám.

2016. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szervezett úttal mennél, akkor vagy keress rá az adott úti célra, és klikkelj, vagy menj be egy irodába és kérdezz.


Ha magad mennél, érdemes lenne a fapadosok oldaláig elvergődnöd, és ott kattintgatni.

2016. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!