Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most komolyan, ilyen mellékhel...

Most komolyan, ilyen mellékhelyiséget ki talál fel?

Figyelt kérdés

Üzleti úton vagyok. Azt hittem leesik az állam mikor megláttam. Ez egy ázsiai jellegű étterem mosdója Törökországban. Nő létemre nem szabadna ilyet írnom, de megteszem: azzal a tudattal tértem be, hogy gondoltam könnyítek magamon egy nagyobbat, de így hogy minden nyitott és üveg, nem volt egy kellemes élmény.


Mellékhelyiség: [link]


Láttatok már ilyet?



2022. máj. 24. 22:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem, de nem értem mit értesz az alatt hogy felismertél. Nem vagyok semmilyen híres személy. :))
2022. máj. 24. 23:39
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Ok.
2022. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Felismert = tudja ki vagy. De remélhetőleg nem él vissza ezzel. 😉
2022. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon tud mivel visszaélni. Egy fotót osztottam meg egy wc-ről és egy sztorit írtam le. :) Ebben nincs semmi különös.
2022. máj. 24. 23:58
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy nem ez az első női wc amit láttál. Vagyis pontosan tudhatod, hogy a legdivatosabban kinéző plázacicák is gyakran összeszarva hagyják hátra maguk után a mellékhelyiséget, miközben királynői fensőbbséges mosollyal vonulnak ki a budiból...kézmosás nélkül.

Gyaníthatóan ebből lett elegük az étterem tulajának, ezért az üvegfal.

A sziluetten viszont valóban látszani fog ha egy nő nem rendeltetésszerűen használja a wc-t, azaz pl. felmászik rá és rajta guggol.

Ez majd visszatartja, ahogyan téged is.

2022. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mucika, van olyan uveg, amin csak egyik oldalrol lehet atlatni.
2022. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bepasizós kérdés.
2022. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Miért is?
2022. máj. 31. 18:39
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Kiteszed a csini képet magadról, hátha jönnek az ajánlatok, meghívások...
2022. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 xp ali ***** válasza:
100%
Ez nem átlátszó. A 2es meg ritka nagy gyökér. A badacsonyi nepun hotelban (direkt írtam el, egy t betű maradt ki belőle) is vannak szobák, ahol a fürdő-WC full üveg, de nem homályosított ám! Én pasi vagyok, de kiborultam rajta, szobacserét kértem.
2022. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!