Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Dél-Amerikában viszonylag...

Dél-Amerikában viszonylag könnyen talál egy európai állást vagy elég katasztrófa a helyzet ott is?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akinek a nyelvek nem probléma.


mi jelent egyáltalán előnyt ott?


2016. febr. 13. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Délamerikában még senki sem gazdagodott meg, aki oda kivándorolt. Esetleg, ha droggal foglalkozott és szerencséje volt.
2016. febr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt értem, de melyek azok a foglalkozások, amelyek esetleg keresettebbek az átlagnál, és amelyek esetleg egy európainak előnyt jelent a helyiekhez képest. mindezt nem meggazdagodási, hanem egy általános átlag-színvonalon való megélhetés céllal.
2016. febr. 14. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég alacsony az életszínvonal. Lehetőség alig. Maradj inkább Euróőában, pl. Spanyolban.
2016. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
miért pont ott? csak az a baj h az átlag megélhetés is nyugati pénzekhez mért ...
2016. febr. 16. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Árvaházban nőttem fel, nem volt senkim. 1991-ben kimentem Brazíliába, hogy ott fogok élni, nemsok pénzem volt, de hamar elment, dolgozni kellet, hogy ne halljak éhen. Nyomornegyedben éltem hosszú éveket rossz körülmények között. Nyelvtudásom volt, beszéltem portugálul, nem perfektül, de az az évek alatt tökéletesedett. A munkákból annyi pénzt nem tudtam összerakni, hoyg vegyek egy repülőjegyet Budapestre. 2010-ben egy magyar házaspárral jöttem haza, akik segítettek rajtam, miután elmeséltem a történetem nekik.
2016. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az nem semmi. és akkor végül miért jöttél haza? vagy ha meg itthon kartál maradni, akkor miért mentél ki pont Brazíliába?
2016. febr. 20. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel itthon árvaházba nőttem fel, a gyerekkorom se volt könnyű. Portugálul tanultam évekig, egész jól beszéltem. Láttam Rio-t a tv-ben és oda akartam költözni, ott élni, ott dolgozni.


Hogy miért akartam hazajönni? 19 évből 18 évet favelákban éltem, koszban, mocsokban, annyi szerencsém volt, hogy európaiként befogadtak és nem közösítettek ki. Egy idő után sodródsz az árral és elkezded elfogadni, hogy ottragadtál örökre, nincs kiút, nincs hova kitörni. Végül szerencsém volt és sikerült eljönni. Mikor kimentem, akkor nem iígy képzeltem el a dolgokat.

2016. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek! tenyleg ennyire hulye mindenki Magyarorszagon hogy ilyen stupid kerdeseket tesz fel?


Egyszeruen nem igaz......


ami sok az sok

2016. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nemi indoklas? meselj ne csak vagdalozz, akkor szeretnek okokat is!
2016. máj. 14. 09:12
 10/11 anonim válasza:
Dél-Amerika nem egy leányálom. Ha valaki gringonak néz ki, akkor az is. És bizony vannak olyan területek, ahová nem egészséges gringoként betévedni. Ha valaki naív reményekkel, hely- és nyelvismeret nélkül szeretne arrafelé szerencsét próbálni, könnyen végezheti alkalmi drogfutárként a sitten, vagy szervkereskedők boncasztalán, esetleg egy eldugott bordélyban szexuális segédeszközként.
2016. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!