Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik európai országokban...

Melyik európai országokban lehet csak angollal boldogulni?

Figyelt kérdés
Fényképész vagyok. Utálom már ezt az országot, és szeretnék elköltözni végleg innen. Barcelónát, Olaszországot nagyon szeretem. De nem feltétlenül Európa, azt is el tudnám képzelni hogy valahova Ázsiába vagy dél/ középamerikába megyek. Japánt is nagyon szeretem. Ott sose voltam még. De ott azt hallottam annyira nem tudnak jól angolul. Van itt aki végleg itthagyta Magyarországot? Hova ment? Mesélnél kicsit?
2022. máj. 31. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Németországba jöttem 5 és fél éve az akkor újdonsült feleségemmel. Azóta megtanultuk jól a nyelvet, jó munkahelyünk van, barátaink, kapcsolataink, épp a második gyerekünket várjuk.
2022. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó. Ezt jó hallani. De engem Németország nem vonzz sajnos. Meg a nyelv nem is menne. Tanultam suliban, de képtelen voltam elsajátítani.
2022. máj. 31. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Japánban sajnos angollal nem fogsz boldogulni. USA nem vonz?
2022. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Voltam 12 éves koromban, és nem szeretnék visszamenni már. Pedig tetszett Sarasota. Mára az őrültek háza. Mármint amerika. Elegem van a politikából szóval olyan helyre szeretnék menni, ahol nincs a képembe nyomva és alapvetően béke van. Sajna ott 2016 óta őrültek háza van. Itt Magyarországon is. Nem lehet úgy felmenni social médiára, vagy tvbe hogy ne valamelyik oldal ajvékolását hallgassa au ember. Csak instagrammot használok direkt már, mert eddig oda nem nagyon szivárgott ez a pestis be, de már ott is kezdem látni az alapjogokért meg mit tudom én milyen politikai szervezetek cinikus hirdetéseit. Most ez csak példa volt, mw épp ez jött szembe. A másik oldal ugyanúgy idegesít.
2022. máj. 31. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
En biztosan Del Amerikaba menenk, elsosorban Kolumbiaba.
2022. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Angollal Hollandia vagy Nagy-Britannia.

A japánok nem beszélnek angolul

2022. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia, Skandinávia, UK, Írország, Málta. Valamint a volt Jugoszláv tagköztársaságok nagyvárosaiban is simán el lehet lenni angollal.
2022. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Málta jól hangzik. Hát nem akarok Jugoszláviában maradni. Ezt a balkáni közeget akarom itthagyni. Mondjuk Horvátoknál biztos nem ilyen dzsuva minden. Ebből van igazából nagyon elegem. Na mindegy. Meglátjuk.
2022. máj. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!