Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megbízható utazási irodák 2022?

Howrselove kérdése:

Megbízható utazási irodák 2022?

Figyelt kérdés
Már egy ideje terveztem 2 barátommal egy külföldi körútra menni nyáron, azonban nem tudom, hogy melyik utazási iroda igazán megbízható. Jelenleg a "nagy utazási iroda/nagy utazások" ajánlata és oldala a legszimpatikusabb számunkra. Van valakinek erről az utazási irodáról véleménye?

2022. jún. 22. 22:42
A kérdező szavazást indított:
megbízhatónak tartom
nem megbízható
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Nekem az a véleményem, hogy tényleg szellemi fogyatékosnak kell lenie valakinek ahhoz, hogy az internet korában utazási irodára legyen szüksége.

És nincs felmentés, nincs kivétel ez alól a szabály alól.

2022. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1: Pedig van. Szellemi fogyatékos inkább az, aki másokat minősít csak azért, mások a preferenciái. Valóban jobban megéri saját alapon utazni és nem bonyolult megszervezni sem, de vannak olyan szituációk, amikor praktikus lehet egy iroda. Páldául ha valakinek nem beszél idegen nyelveket, nem számít neki az a kis plusz összeg, és kényelmesebb ha megszervezi helyette valaki az utat. De olyan hely is van a földön, ahova magánalapon nem biztos hogy bejutsz, mert csak limitált mennyiségű jegyet adnak el és a csoportok priorítást élveznek. Ide például mi is irodával mentünk, pedig nem tartom magam szellemi fogyatékosnak és máskor mindíg magánalapon szervezzük az utat, akár a világ végére is.
2022. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel a véleményed pl. Mondjuk észak koreaba

menj iroda nélkül sok sikert. Vagy ha az idős emberek pl utazni vágynak de nem beszélnek csak magyarul akkor maradjanak otthon? Idióta.

2022. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!