Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznétek...

Melyik országba költöznétek el a válság és a háborúk elől?

Figyelt kérdés
Én már nem élek otthon, de kíváncsi vagyok, hogy ki , hová menne el a válság, a háborús fenyegetettség elől?

2022. jún. 24. 17:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
#18. és #19. Hát akkor egészségetekre váljon 🤣, de tudjátok mit ne várjatok a világhaborúig már most foglaljátok le a repjegyet.
2022. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
#20. Esetleg Új-Kaledónia, Vanuatu, Salamon-szigetek.
2022. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Hamár Csendes-Óceán, akkor inkább Ausztrália, vagy Új-Zéland (még rokonaim is élnek erre felé).
2022. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%
@21 Jártam a kontinens összes országában, nem csak úgy viccből köptem oda azt, hogy Chile kimondottan fejlett.
2022. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Király, csak Santiagó-ban , vagy jártál esetleg Valdiviában és Patagóniában is?
2022. júl. 1. 00:04
 26/31 A kérdező kommentje:
2011-bem én részesültem egy 8.8-as földrengésben is Santiagóban.....kellemetlen volt, a söröm korsóstul repült, és a legnagyobb baj, hogy bele sem ittam......🤣
2022. júl. 1. 00:06
 27/31 anonim ***** válasza:
69%
Úúú, részvétem testvér!
2022. júl. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én Tristan da Cunha szigetére menekülnék.

[link]

2022. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb eddig.....🙂 Azonban nincs eléggé délen, na meg az Atlanti óceánban már alig van ehető hal, meg oké hogy ez egy Brit sziget, de ki tudja kik laknak ott.....de nem rosz. Én minden szempontot figyelembe akarok venni: pl.: egy Atomháború esetén milyen következmények lennének globálisan, hogyan tudnám a saját, a barátnőm és édesanyám ellátását biztosítani, az a baj ha nagyon elvágjuk magunkat a szárazföldtől az sem jó, meg nem lehet tudni azt hogy pontosan mi történne egy nukleáris háború esetén, pl. Amerika-Oroszország-Kína....senki sem tudja 100%-ig .....az élelmiszer ellátás is fontos , hogy lehessen állatokat tenyészteni, zöldséget termeszteni. Valamint a tengerszintemelkedést is figyelembe kell venni, a cunamikat, tájfunokat, a tengervíz sótartalmát.....és még sorolhatnám, de ezek az alap dolgok. Pl.; A Cook szigeteken a tengervízszin emelkedés problémát jelent, Francia Polinéziában meg nem fogadnak el , ha nem tudsz franciául, apróságok ezek, de egy világégés esetén az emberek reakciója a védekezésre, elsődlegesen a nyelvhasználat, és csak másodsorban a származás. Még Dél Amerikában sem fogadnak el úgy mint egy helyit( beszélek spanyolul de a spanyol spanyolt nem az Argentint, Chileit). Ezek is sokat számítanak.
2022. júl. 2. 17:38
 30/31 A kérdező kommentje:
A Húsvét szigeket esetleg??? Van valakinek információja erről a helyről?
2022. júl. 2. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!