Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Válság ideje alatt most...

Válság ideje alatt most érdemes külföldre menni dolgozni? ! Oda szándékozom.

Figyelt kérdés

Jelenleg van munkám,bár nem mondhatnám túl jónak,se fizetésbe!Most válság alatt érdemes külföldre menni dolgozni,a mostani munkám itt hagynám és kint dolgoznék!Találnék azért kint,vagy inkább várjak még itthon,amíg van melóm,és enyhül a válság?Német,osztrák,hollandiába mennék vagy max anglia!Alap németem van,és érettségim!26/F vagyok!

Ti mit javasoltok,kiváncsi vagyok a véleményekre!Egy másik ismerőssel mennék!Minden féle meló jöhet:)


Esetleg vki tud konkrét címet,vagy elérhetőséget,normális közvetítőket(webcím,tel.szám)azt is írja meg,érdekelne!Meg is próbálnám,mit mondanak!

Köszönöm!


2009. febr. 27. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Először is, ha Németországba akarsz menni, akkor az alapfokú nyelvtudás nem elég.

Másodszor meg, szerintem ne most akarj menni külföldre. Én Angliában élek és a férjem dolgozik most csak jelenleg, mert a mi cégünk megszűnt. Nagyon nehezen találok munkát és még nem is találtam már hónapok óta. Inkább az állampolgárokat veszik fel és nem a bevándorlókat. Hiába Unio meg minden, de külföldön nem kapsz egyenlő elbirálást azokkal, akik nem bevándorlók, hanem állampolgárok. Inkább tanulj meg jól németül és ha enyhül a válság, próbáld meg a munkakeresést.

2009. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Németországba csak is szakembereknek van esélye. Ez lehet szakmunkás vagy diplomás de a lényeg hogy szakember legyen. Miért? mert nincs szabad munkavállalás, és munkavállalási engedélyt csak azoknak adnak ahol a cég megtudja indokolni miért jobb a magyar munkaválló mint egy német. vagy kiküldetésben lehet menni pl hentesként, hegesztöként, autofényezöként. de ide is csak is szakembereket várnak.

En németben egy hegesztéssel és csöszereléssel foglalkozo magyar cégnek dolgozom és nekünk van egy kevés munkánk veszünk fel embereket de most a legjobb szakemberekböl tudunk válogatni annyian jelentkeznek. a cégek sorba küldik el a dolgozokat.


a barátnöm tavaly feladott mindent otthon kiment angliába. aztán pár hónap után haza húzta a szíve és november óta nem talál otthon munát, pedig 10 éves tapasztalata van a szakmájába.

2009. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha Angliaba szeretnel menni, olvasgasd ezeket az oldalakat is euvonal.hu iranylondon.hu londonimagyarok.hu

utazas.com hunvagy.hu gumtree.com

2009. márc. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tade ***** válasza:
100%
Szia. Olaszorszagaban is katasztrofalis a helyzet. En itt dolgozok (eszaki reszen lakok), nekunk meg van munkank, de mas helyeken sorra kuldik el az embereket, akar diplomas vagy akar nem, mostani helyzetben nem vesznek fel senkit. Talan nyaron tengerparti reszeken szezonalis munkara lenne eselyed, de en nem latom pozitivan a helyzetet es ez csak roszabbodni fog...
2009. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
olaszba tök jó melók vannak, kimész megdugnak, nem jössz vissza
2010. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!