Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kirándulás márciusban?

Kirándulás márciusban?

Figyelt kérdés
Hello!Tanácsot szeretnék kérni.Márciusban szeretnék anyukámmal elmenni kirándulni.És arra lennék kiváncsi,hogy melyik a legjobb célpont.Szeretném ha fejenként max 1000euróra kijonne már mindennem eggyut.Eloszor dubai-ra gondoltunk de aztán néztem egyiptomot és nagyon megtetszett és láttam hogy ott már ilyen 400euro korul vannak 1 hétre all inclusive ajánlatok.Ti mit ajánlanátok?Elég meleg van ott márciusban?Melyik a legszebb tengerpart egyiptomban?Érdemes Hurghada-ba menni vagy inkább máshova?Mikor kell lefoglalni a márciusi utazást?Vannak akkora is last minute utak?Bocsi a sok kérdésért de akinek bármi hasznos infója is van az kérem írjon.Más helyek is szóba johetnek.Én mennek thaifoldre is de anyukám nem akar annyit repulni.koszike elore is:)
2010. szept. 20. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Dubai nem fog 1000 €-ból kijönni. Vagy ha igen valami iszonyat messzi kis rissz rossz hotelt kaptok. sokszor több száz kilóméter dubai.


Egyiptom nem rossz, habár nem voltam még, de szerintem az nem egy rossz döntés. ami még olcsó ahogy írtad Theiföld, de az kilöve amit írtál.


Amit ajánlok, hogy a www.holidaycheck.de oldalon keresgess. Ezen az oldalon pontozzák a szállásokat, és megbízható a pontozás. igaz német nyelvü de a pontozást érteni fogod.


pl kérsz katalógust otthon a Neckerman meg minden nagyobb utazáis iroatol, és elkezded nézni mi az ami neked árban megfelel, és tetszik a szállás. Majd ezt a szállást beírod a nevét erre az oldalra amit megadtam és megnézed mennyi pontot adtak rá. ezt turisták töltik ezt az oldalt és tényleg megbízható.

én 5 körüli pont alatt soha nem megyek egy szállásra mert annak akkor valami kehéje van. habár németül kiválóan beszélek és így elolvasom mit írnak, de mindig bejön.


Pl volt olyan ahol mindent jónak találtak a pontozók a hotelen, a legnagyobb bajuk az volt hogy csúszott a márvány mindenhol (trópusi sziget), és hogy a rengeteg kaja elég egyhangú. Nekünk is ugyan ez a problémánk volt. ha esett akkor iszonyat ovatosnak kellett lenni, mindenhol ezer tábla jelezte a csúszás veszélyt, majd 2 hét allinclusive után kicsit uncsi volt a kaja már.

2010. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szija!Koszike szépen a válaszodat.Valószinuleg egyiptom lesz belole.Elolvasom azt az oldalt amit kuldtél.Remélhetoleg azert megertem.Márciusig még van ido.Remélem sikerul megtalálni a legideálisabb helyet.Koszike mégegyszer:)
2010. szept. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!