Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Malév szokott leárazást...

A Malév szokott leárazást csinálni márciusban is a nyaralóhelyekre (pl. ciprus)?

Figyelt kérdés
Mert most van, de még így is drága, 70 ezer. Állítólag tavaly volt, 30-ért megvették oda-vissza. Ciprusra mennénk. Félek, hogy idén nem lesz ennél olcsóbb. Várjak, vagy megvegyem? Április végén mennénk.
2011. febr. 14. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez függ az akcióktól. Tavaly én is kaptam 30 000 Ft-ért jegyet, de idén 50 000 a legolcsóbb (nem Ciprusra).

Szerintem nem lesz olcsóbb. Azért nézd meg lehet, hogy ezen az akción találsz olcsóbb jegyeket: [link]

Sajnos az április vége nem túl kedvező, mert akkor van húsvét, így többen utaznak, drágábbak a jegyek.

2011. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már sikerült is venni 30-ért, csak várni kellett és figyelni naponta többször :) Most már jöhet a munka keresés :D
2011. febr. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!