Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Biograd na moru- ban nyaralt...

Biograd na moru- ban nyaralt már valaki? Nyaralni megyünk augusztusban és szeretnék véleményeket kérni voltatok e mar ott , szerettetek -e. Mit ajánlotok ,mit nézzünk meg ,hol fürödjunk ,hol együnk stb :) sajat pozitiv tapasztalatok érdekelnek

Figyelt kérdés

#Horvátország #nyaralás #Biograd na moru
2022. jún. 27. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly voltam Zadarban és onnan 1-1 napra elmentem a környékbeli tengerparti településekre (Nin, Vrsi, Preko, Kali, Bibinje, Sukosan és Biograd) Sok helyen jártam már Dalmáciában, délebbre is, Zadar és környéke alapból nem nagy durranás, de Biograd kellemes csalódás volt. Bájos óvárosa van, jók a strandok, szemben ott a Pasman-sziget (Biograd-Tkon között kompjárat van), ahová szintén megéri elmenni programként, valamiért nekem bejött a hely, bármikor visszamennék akár több napra is.
2022. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szuper értelmes valasz ami itt ritka :)
2022. jún. 27. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!