Kezdőoldal » Utazás » Európa » A görög tengerpartra tervezzük...

A görög tengerpartra tervezzük a nyaralást augusztusban. Melyek azok a városok, amelyekről jó a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egy homokos, meleg, gyönyörű tengerpartra mennénk, ahol a szállodák nem túl drágák (sajnos az anyagi helyzetünk nem a legjobb) és szép a város, jó a hangulat nappal is és éjszaka is. Évek óta most mennénk először nyaralni, és nem is igen valószínű hogy a jövőre megyünk, ezért szeretnénk ha ez a nyaralás a lehető legjobb lenne.:)

2014. jún. 1. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nei Pori. Paralia. Sarti.


Nei Pori egy családias hely széles hosszú tengerparttal sétánnyal sok sok étteremmel. Kisgyermekeseknek a legjobb!


Paralia már inkább bulisabb hely! Katerini közelsége miatt hétvégente a tengerpart zsúfolt viszont á város szép és katerini is közel van ez egy +pont.


Sarti egy egészen más stílusú hely mint ez előző kettő csendes eldugott hely egy kis félszigeten. Tiszta időben átlátni a szemközti Athos hegyre ahol régi kolostorok vannak és szervezett úttal át is lehet menni!


Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz voltam Görögben egypárszor! :)

2014. jún. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a szárazföldi rész jöhet szóba vagy szigetek is?

Ha busszal vagy kocsival mennétek, akkor szerintem Sartiba menjetek. Én még nem voltam ott, de barátnőm csak jókat mesélt és a fényképeik alapján is gyönyörű hely és az árak is jók. Paraliát én nem ajánlom, ott voltam már, de nekem nem tetszett.

Ha a repülő is szóba jöhet, akkor Rodoszra keress rá, azon belül is Falirakira. Nagyon jó homokos strandja van és van több látnivaló is ahova érdemes elmenni.

2014. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Készítettem egy videót Nei Poriról. Remélem tudok valamit segíteni a döntésben:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo

2014. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!