Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell 6 hónap beutazáshoz...

Mi kell 6 hónap beutazáshoz angliába?

Figyelt kérdés

Elmegyek 6 hónapra Londonba angol nyelvet tanulni és érdekelne, hogy a beutazás, illetve 6 hónap ott tartózkodáshoz, milyen papírokra van szükség?


24 lány



2022. júl. 5. 13:29
 1/5 BeefEater ***** válasza:
Minden 180 napban maximum 90 napot lehetsz itt. Ehhez nem kell semmi hivatalosan (egészségbiztosítást viszont kössél), viszont munkát sem vállalhatsz.
2022. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Munkát nem akarok, abban nem gondolkodtam. Csak az iskolába járnék be.

Akkor hogy kell ezt csinálnom? 90 nap után haza kell jönnöm, és újra ki? Vagy ezt Ti hogy csináljátok?

2022. júl. 5. 13:58
 3/5 BeefEater ***** válasza:

Én sehogy mert itt lakom :)

Elvileg 90 nap után haza kell menned és nem jöhetsz vissza 90 napig. Ha ennél hosszabb a képzés, akkor beszélj az iskolával mert vannak vízumok diákoknak: [link]

2022. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BeefEater ***** válasza:

Az első válaszom felejtsd el mert nem jó neked. Ezt nézd át: [link]


A lényeg: "You can visit the UK as a Standard Visitor for tourism, business, study (courses up to 6 months) and other permitted activities."

"You can ... to do a recreational course of up to 30 days, for example a dance course"


Gyanús, hogy a nyelviskola itt recreational course -nak fog számítani, de ebben már nem vagyok biztos, szóval ha 30 napnál hosszabb a tanfolyamod kérdezd meg az iskolát.

2022. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon köszi! Ráfogok nézni, csak dolgozom, és mindenki itt közlekedik, de fogom csekkolni.
2022. júl. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!