Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dezodor folyékonynak számít...

Dezodor folyékonynak számít repülőn?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy a fújós dezodor annak számít, de az lenne a kérdésem, hogy a sima kenős dezodor annak számít e.

A válaszokat előre is köszönöm!☺️



2022. júl. 15. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, annak számít.

Legalább a 100 ml-is limit és a zacskóba csomagolás a dezodorokra is érvényes, akár kenős, akár folyékony.

2022. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget!❤️
2022. júl. 15. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden annak számít, amitől nedves lesz a kezed. Tehàt a stiftes és a spray is.
2022. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. júl. 15. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A stift is annak számít.
2022. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. júl. 15. 21:50
 7/13 A kérdező kommentje:

És lehet hogy hülye kérdés de borotvát lehet felvinni gépre?

Most fogok először repülni nem sok tapasztalatom van ilyenekben.

2022. júl. 15. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: szúró-vágó eszközt csak feladott poggyászban lehet, a kistáskában, amit felviszel az utastérbe, semmi ilyesmit nem.

Szokott lenni a légitársaságok honlapján lista, ott meg tudod nézni, miből mennyit lehet felvinni az utastérbe, mekkora csomagot engedélyez az adott légitársaság és esetleg milyen más szabályaik vannak még. Én is onnan szoktam lesni utazás előtt.

A felszállás kicsit ijesztő lehet, de fent a magasban fantasztikus lesz, főleg, ha ablaknál fogtok ülni ;)

Ha van még kérdésed, kérdezz bátran! Imádok repülni, legszívesebben még a boltig is repülővel mennék... :)

Jó utat nektek és szép nyaralást! :)

2022. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, a stiftes dezodor nem számít annak. Legalábbis nekem soha sehol nem szedették még ki, bennem fel sem merül, hogy az folyadék lenne (hiszen nem az). A fújós és golyós dezodor folyadék, azt már kidobatni is láttam.

Nem cserélhető pengés (mint az eldobható) borotvát pedig fel lehet vinni a gépre. Azzal szoktam utazni, sehol nem okozott problémát.


Olvastam már olyat is, hogy 6 cm penge alatt még kést is felengedtek, de ezt azért nem próbàltam ki. Egyszer egy gyerekolló maradt a táskámban, az necces volt, tanakodtak rajta, de végül átengedték. (Lekerekített végű és kb. 6 cm-es az éle.)

2022. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel eléggé kisebbségben vagyok a válaszommal, pedig én írtam jól, kerestem forrást is hozzá. Javaslom a "gél és aeroszolos dezodor" - tehát a stiftes oké, illetve az "eldobható borotva" sorokat

[link]


Érdekességképp a 6 cm-es pengés szabály:

[link]

(Az ugyanabban a bekezdésben szereplő "borotvapenge" ugyebár nem az eldobható borotvára vonatkozik, hanem a hagyományos borotvapengére)

2022. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!