Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dezodor folyékonynak számít...

Dezodor folyékonynak számít repülőn?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy a fújós dezodor annak számít, de az lenne a kérdésem, hogy a sima kenős dezodor annak számít e.

A válaszokat előre is köszönöm!☺️



2022. júl. 15. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kis kézi műanyag eldobhatós borotvát nekem felengedték hátizsákban.

Úgy tudom az számít folyadéknak, aminek a csomagolásán a töltőanyag ml-ben van megadva és nem grammban. Egy kis kemény szappan pl. nem számít folyadéknak. A spray-s / golyós dezodor biztosan az, a stiftest nem tudom hogy ml vagy gramm-e, mert olyat nem használok.

2022. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Itt vagyok, nem volt semmi gond a repülésnél. Igen a felszállás tényleg ilyesztő volt először egy kicsit de tényleg nagyon jó élmény!💕🥰
2022. júl. 16. 21:44
 13/13 anonim ***** válasza:

A stiftes is ml-ben van megadva, de még mindig igaz, hogy nem számít folyadéknak. Az számít folyadéknak, ami (szobahőmérsékleten) folyékony/gél állagú, szerintem a szabály is ez.


Kérdező, neked jó pihenést! :)

2022. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!