Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az, ami nélkül sosem utazol?

Mi az, ami nélkül sosem utazol?

Figyelt kérdés

Első utazás családként, babával, két nyúllal és egy kutyával. Minimál utazóslistát szeretnék készíteni, de nem akarom magunkkal vinni az egész házat. Nektek mi az, ami kötelező elem és mi az, amit feleslegesnek tartotok? Előre is köszönöm a segítséget.

Ja és a legfontosabb: Strandolós nyaralás lesz. Szállásunkon lesz mosógép is.



2022. júl. 23. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Úti okmány , mobiltelefon , töltő, bankkártya
2022. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
94%
Telefon, pénztárca, táska
2022. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Itatótál az állatoknak.
2022. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Iratok, bankkari, telefon, koton
2022. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
89%
Tudom nem a kérdéshez tartozik, de ez a nyusziknak hatalmas stressz lesz és akár bele is halhatnak! Főleg ha nincsenek beoltva szúnyog ellen és ha megcsípi őket ugyan úgy belehalhatnak. Esetleg kérdező a myuszik védelme érdekében nem tudnád addig őket valakire bízni hogy napi egyszer adjon nekik vizet és tápot?
2022. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


#5 Megértem teljesen az aggódásodat és nem sértődöm meg amiatt, hogy ezt leírtad, mivel fontos. Mindketten oltva vannak Myxo, Rhd1 és Rhd 2 ellen. Kiskoruk óta renget megyünk vekünk mindenhova. évente 4-6x utaznak velünk. Útközben a hordozójuk úgy van kialakítva, hogy egy rétjük van benne. Végig eszegetnek vagy pihennek. Nagyjából 5-10 perc alatt feloldódnak az új helyen. Mivel nincs senki, akire rà tudnánk bízni őket, 12 óránál tovább nem merem egyedül hagyni őket egy pocakbaj lehetősége miatt, így mindig jönnek velünk. A nyuszipatikájukkal együtt megyünk, plusz van 3 orvos eléhetősége is arról a környékről. A szállás pedig mindig klimatizált és elég hely van a karámjuknak is. Két alkalommal hagytuk őket itthon másra. Mindkétszer csak probléma volt: A kislány nem evett, amíg nem volt velünk. Az egyik alkalommal emiatt haza kellett jönnünk, következőnek lehozták utánunk. Ezután kezdtük a közös utazást. Ő kicsit apás nyuszi. Emiatt ha férjem nincs itthon 1 napot, akkor már rossz a kedve, de azért eszik, mert én itt vagyok. Ha egyikünk sincs, akkor jön a lehangoltság.

2022. júl. 23. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Én meg mindig két tehénnel utazom...

(Az egyik az anyósom.)

2022. júl. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
7-es És ki a másik tehén?Ugye nem a feleségedre gondolsz?Ez nem szép dolog,na...😉
2022. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem merem megmondani, mert itt áll mellettem a sodrófával...
2022. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 😁😁
2022. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!