Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szállodában lehet mosni pólót...

Szállodában lehet mosni pólót vagy alsóneműt?

Figyelt kérdés

Pl a csapban forró vízzel kimosva megoldható?


Vagy pl egy kis tusfürdővel beáztatva?


Olcsó pólóról lenne szó.



2022. júl. 30. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Akkor már inkább szappannal, vagy vigyél kis adag mosószert.

De jobb szállodákban vállalnak mosást, pénzért persze.

2022. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már több olyan szállodában is voltam ahol önkiszolgáló mosógép működött. De 1-2 apróságot egyszerűbb kézzel mosni.
2022. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Bármelyik civilizált városban vannak mosodák szárítógépekkel, ahogy egy adott szinttől felfelé (kb. igényesebb 3-csillagosoktól) a szállodák maguk is nyújtanak mosodai szolgáltatásokat. Az előbbi nyilván sokkal olcsóbb.


Ha nagyon vad környékre mész, akkor pedig gyorsan száradó sportruházatot vigyél, amik egy ilyen kézmosóban történő mosás után is 2-3 óra alatt csontszárazak lesznek. A Decathlonban 2000-ért utánad dobják őket. A pamuttal napokat baszakodni nem éri meg.

2022. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A sportruházatot kitudnád kicsit fejteni?

Nem értek a ruhákhoz.


Mire figyeljek, milyen anyagból készült pólók legyenek?

2022. júl. 30. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Simán. Én így szoktam elmenni nyaralni minimális kézipoggyásszal. Egy vagy két váltás póló, bugyogó, és kimosom pár perc alatt a mosdóban vagy a zuhany alatt. Legjobb.

Teszel rá egy kis tusfürdőt, oda ahol leginkább beleizzadsz, hónalj, hát, aztán jól összenyomkodod az egészet, kiöblíted, kifacsarod, kiteríted száradni, ennyi.

2022. júl. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2022. júl. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult hogy nem lett elég a pólóm, olyan meleg volt hogy 5 perc kintlét után reggel 7kor már folyt rólam a víz. Nem győztem cserélgetni a ruháim. A szálláson folyékony szappannal, vagy tusfürdővel zuhany alatt ki tudtam most, reggelre megszáradt. Nem kell ahhoz mosógépbe tenni, kézzel ki tudod mosni. Csak átöblíteni hogy ne legyen büdös.
2022. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
-most, mosni*
2022. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Decathlonban a Domyos márkanév alatt futnak, technikai pólónak hívják őket. 100% poliészter, de teljesen légáteresztő, ezért száradnak gyorsan.


[link]

2022. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, a te szobádban azt csinálsz amit akarsz
2022. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!