Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová érdemes menni külföldre...

Hová érdemes menni külföldre nyaralni ?

Figyelt kérdés

Augusztusban szeretnék menni egyik családtagommal 4-6 napra.

Olyan helyet szeretnék, ami igen egzotikus, van mondjuk bálna les(ez számomra nagyon fontos lenne), gyönyörű tájak, strand (leginkabb óceán vagy tenger), sok ingyen is élvezhető helyszín, vagy akár delfin show amire itthon azért nincs lehetőség. Nem lenne baj ha megfizethető is lenne, így 500 ezerből kijönne minden (repjegy, szállás, kaja, élmények 2 főre).

Elsőnek a Kanári - szigetek volt tervben, de borzasztoan drága a repjegy.

Örülnék ha személyes tapasztalatok alapján ajánlanátok nekem uticélt.

Köszönöm ha segít valaki 😊



2022. nov. 7. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leg budget barátabb hely az Tenerife. Ott tudsz befizetni bálnalesre meg ott a loro parkahol vannak delfinek. Part közelben is akadnak.de az nem annyira kiszámítható. Azori-szigetek jobb választás bálnales és időjárás szempontjából de 4-6 nap az elég kevés oda.
2022. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Köszönjük meg a jó kormányunknak, hogy ennyire törődnek a pénzünk értékével. Képzeld el mekkora szívás lenne most, ha 500 ft lenne egy euró, mint gyurcsányék idejében. 400 Ft, szép kerek szám, könnyű fejben tartani.
2022. nov. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én Mallorcát ajánlanám első repülőútnak, nekem is ez volt az első 6 évvel ezelőtt, akkor 400 ezer körül volt 2 főre, most már biztos hogy jóval több :( 5 helyen voltam azóta, de nem túlzás hogy ez volt a legjobb. Lehet fotózkodni is delfinnel és fókával, van delfin show is. Tenerifén most nyáron voltam, de majdnem egymillió volt 2 főre. Mentünk hajóútra is, ahol láttunk felugrálni delfineket :)
2022. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as! A Kanári-szigetekrn élek. Mi sz hogy itt nincs semmi? XD Talán tudni kellene merre indulj meg arccal...
2023. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!