Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fiatalabb korosztályt hova...

Fiatalabb korosztályt hova érdemes elvinni nyaralni külföldre?

Figyelt kérdés
Télen mennénk,olyan helyre, ahol meleg van és nem unatkoznak? Pld egyiptom szerintem nekik unalmas lenne egy két nap után. 26 év körüliek.
2017. nov. 27. 09:55
 1/5 anonim válasza:

26 évesek?:D

Azt hittem a kérdésből ítélve, hogy 4-5 éves gyerekekről van szó...


Én 24 éves vagyok, rengeteget utazunk, de nem tudnék olyan nyaralást említeni, ahol unatkoztam volna.

A legjobb téli nyaralós helyek (szerintem):

-Dubai-Abu Dhab (érdemes összekötni a kettőt, autóval is közel vannak)

-Bali

-Punta Cana

-Hawaii szigetek (attól függően, hogy mi érdekel titeket, mert van, ahol kevésbé szépen a strandok és inkább kirándulóknak érdemes odamenni, de Maui például tele van gyönyörű partokkal, vízesésekkel)

-Bora Bora (kedvenc helyem, itt volt a nászutunk)

-Seychelles-szigetek (mi a Mahe-szigeten voltunk, csodálatos az egész)



Nekem ezek a kedvenceim, de persze az igényektől függ, hogy ki mire vágyik. Én pl. simán elvagyok két hétig is a napon és nem érzem szükségét, hogy mindig legyen aktív programunk is. Apukám viszont megőrülne, ha két-három hétig mást sem csinálna, csak pihenne és fürdene.

2017. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyiptom télen hideg ahhoz, hogy az ember a tengerben fürödjön, és a napon sütkérezzen.

Ha meleget akarsz akkor el kell menni messzebbre. Még Dubai és környéke is hüvös ekkor.

Karib térséget tudom ajánlani, vagy tovább ázsiába.

26 évesen már vagy keményen dolgozik valaki vagy keményen tanul, vagy is már túl van azon, hogy buli buli és buli.

De ha még is pörgösebb nyaralást akartok akkor ajánlom Jamaikát. Dominikai köztársaságban szerintem sokkal nyugodtabb így az élet. Vagy kuba, mexico ahova érdemesebb elmenni pörgösebb nyaralás miatt.

2017. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt gondoltam, hogy kisgyerekekről van szó :D

Azért sok kérdés van.

Mik az anyagi lehetőségek?

A vinni mit jelent? Hogy nekik is ti fizetnétek mindent?

Nektek kell a programokat is kitalálni???

Mert én ennyi idősen nem díjaztam volna, ha más akarja kitalálni, hogy mit csináljak a nyaralás alatt.

Mit szeretnek csinálni? Mert van, akinek elég annyi, hogy fekszik a parton, kipróbál egy-két vízi sportot, pihen, olvas.

Van, aki meg nem bírja ezt, és szeret közben kirándulni, várost nézni, múzeumokat járni.

2017. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan helyre vinném őket, ahol aktívan tudnak pihenni. A tengerpaton van pl. jetski, quad, hajózás, búvárkodás. Ezek Egyiptomban is vannak, de oda legkorábban májusban érdemes menni, előtte nincs még strandidő.

Úgy általában, olyan helyre menjetek, ahol vannak aktív programok: az előbb említett lehetőségek, hegymászás, kerékpározás, stb.

Persze nagyon függ minden az igényeiktől. Lehet, hogy csak hasalni szeretnének az árnyékban és a telefonjaikat nyomkodni :-)

2017. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Roszul fogalmaztál kérdező. Az érdeklődés nem korosztálytól függ (3 év felett), hanem az igényességtől. Kisebb gyerek esetén a tálalástól. Ha egy 26 éves külföldön unatkozik, nem menjen külföldre. Kidobott pénz. Inkább tanuljon, művelődjön azon a pénzen.
2017. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!